آربیتراژ آماری برای تفاوت قیمت کالا جهت کسب سود با R

 • جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵
 • بازدید 115 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (45 امتیاز از 9 رای)
  Loading...

r arbitrage 17746 1 آربیتراژ آماری برای تفاوت قیمت کالا جهت کسب سود با R

پروژه آربیتراژ آماری برای تفاوت قیمت کالا جهت کسب سود در برنامه R

پروژه آربیتراژ آماری برای تفاوت قیمت کالا به منظور کسب سود با نرم افزار R را در این پست آماده کردیم که یک پروژه مناسب برای درس آمار و احتمالات کاربردی، آمار و احتمالات مهندسی، آمار و مدل سازی و درس تحلیل آماری می باشد. در این پروژه بررسی بر روی قیمت دو کالا است. در ادامه به معرفی آربیتراژ آماری (Statistical Arbitrage) پرداخته و فیلم و تصویر خروجی این پروژه آماری با R قرار داده شده است.

آربیتراژ آماری چیست؟

آربیتراژ آماری یا Statistical Arbitrage مدت زمان بسیاری است که از سوی سرمایه گذاران حرفه ای بورس سراسر دنیا استفاده می شود. آربیتراژ آماری یک اسرار تجاری سرمایه گذاران حرفه ای می باشد، همین جهت تمایلی برای افشای آن در متون علمی وجود دارد.

فرصت های آربیتراژی:

زمان های آربیتراژی هستند که بازار ناکارآمد بسازند. فرصت های آربیتراژ ساده از ناکارآمدی در قیمت های یک بازار در یک زمان ایجاد می شود و فرصت های آربیتراژ آماری از ناکارآمدی بازار در یک زمان به حد کافی بلند مدت را باعث می شوند.

سود قطعی از خرید بعضی از سهام و همچنین فروش بعضی دیگر، در آربیتراژ معین قابل حصول می باشد. ولی در آربیتراژ آماری قیمت گذاری نا صحیح آماری برای دارایی وجود دارد که شناسایی آن از سوی سرمایه گذاران کسب سود، بازگشت به قیمت گذاری درست و هدفمند را باعث خواهد داشت.

آربیتراژ آماری، راهبرد معامله در بازار سرمایه:

می تواند گفت که آربیتراژ آماری یک نوع راهبرد معامله در بازار سرمایه است که قیمت گذاری های نا درست آماری و روابط قیمتی که بر اساس انتظر ها در مدت زیاد صحیح می باشند را گمان زده و انحرافات کوتاه مدت از رابطه قیمتی متعادل میان دو سهم را جهت کسب سود استفاده می کند.

مزایای آربیتراژ آماری:

مزایای آربیتراژ آماری، به جهت بدست آوردن سود و بررسی عملکرد بازار بر اساس این روش، دلیلی شده تا این رویکرد سریعا گسترش یافته و بسیاری در مطالعات کارایی بازار از سال ۲۰۰۴ تا به حال را تأثیر گذار باشد. توضیحات ارائه شده از مقاله “آزمون آربیتراژ آماری در بورس اوراق بهادار تهران” می باشد که از لینک زیر قابل دانلود است.

دانلود مقاله

تصاویری از خروجی پروژه آربیتراژ آماری برای تفاوت قیمت کالا:

تصویر خروجی ۲:

r arbitrage 17746 2 آربیتراژ آماری برای تفاوت قیمت کالا جهت کسب سود با R

تصویر خروجی ۳:

r arbitrage 17746 3 آربیتراژ آماری برای تفاوت قیمت کالا جهت کسب سود با R


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

مشاهده مطالب برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab