آموزش اجرای لکه گیری و درزگیری در رویه های آسفالتی به صورت PDF

 • دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴
 • بازدید 1,137 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (50 امتیاز از 12 رای)
  Loading...

crack تصویر

آموزش اجرای لکه گیری و درزگیری در رویه های آسفالتی به صورت PDF

در این پست مطالبی مفید و ارزنده، باعنوان آموزش اجرای لکه گیری و درزگیری در رویه های آسفالتی به صورت PDF تهیه کرده ایم که مطالب شیرین و آموزنده را به صورت تصویری و رسا خدمت مهندسین عزیز بیان می کند، هرچند کسب تجربه در این زمینه و انتقال آن به دیگران مستلزم حضور فیزیکی، در کارگاهی که فعالیت هایی در این زمینه انجام می دهند می باشد. که لازمه آن نیز داشتن اطلاعات کافی در زمینه فوق می باشد. در ادامه قسمتهایی از مطالب را به همراه فیلمی کوتاه از صفحات جزوه آموزشی را جهت مشاهده دوستان قرار داده ایم که امید وارم مثمر ثمر واقع گردد.

توضیح بیشتر و دانلود جزوه آموزش اجرای لکه گیری و درزگیری در رویه های آسفالتی به صورت PDF در ادامه مطلب.

انواع روشهای درزگیری

 روش مدرن:

روشی است که در آن با آماده سازی و تمیز کردن ترک بوسیله تراش و دمیدن هوای فشرده و بکار گیری یک نوار قیر اصلاح شده درز گیری صورت می گیرد.

روش سنتی:

روشی است که با  قراردادن قیر های محلول و خالص درون ترکها با ابزار های دستی درزگیری اتفاق می افتد.

انواع ترک ها در رویه آسفالتی

توضیح ترک پوست سوسماری:

وقوع این خرابی نشانگر جابجایی زیاد یک یا چندین لایه زیرین روسازی در اثر بارگذاری و یا خستگی بیش از حد لایه رویه آسفالتی در اثر تکرار بارهای وارده است. روسازی های آسفالتی که بر روی بستر تراکم پذیر با مقاومت کم و با قابلیت شکل پذیری زیاد احدث شده اند، همچنین لایه های اساس و زیر اساس با تراکم کم می تواند عامل بروز این خرابی باشند.

انواع خرابی ها در روسازی راه

الف) خرابی های سازه ای

ب) خرابی های عملکردی

مراحل درز گیری:

 1. تراش محل ترک
 2. تمیز کردن ترکها
 3. گرم کردن محل ترک
 4. قرار دادن مصالح اسفنجی یا Backer rod
 5. تزریق مواد
 6. پخش فیلر با پودر سنگ

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab