آموزش اصول تحلیل و طراحی سازه های ماکارونی با sap 2000 و Autocad 2016

  • سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
  • بازدید 593 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (72 امتیاز از 15 رای)
    Loading...

آموزش اصول تحلیل و طراحی سازه های ماکارونی با sap 2000 و Autocad 2016

آموزش اصول تحلیل و طراحی سازه های ماکارونی با نرم افزار های sap 2000 و Autocad 2016

در این پست خدمت دانشجویان عزیز مطالبی با عنوان آموزش اصول تحلیل و طراحی سازه های ماکارونی با نرم افزار های sap 2000 و Autocad 2016 را قرار دادیم که امیدواریم مطالب مفید آن بردانش شما عزیزان بیفزاید.

در ادامه قسمتهایی از متن جزوه را بیان می نماییم و در انتها نیز فیلم کوتاهی از شمای جزوه را جهت مشاهده اجمالی دوستان قرار داده ایم.

کلیتاتی در خصوص آموزش اصول تحلیل و طراحی سازه های ماکارونی با نرم افزارهای سپ و اتوکد:

پس از بیان مقدمات، ابتدا یک طرح سازه خرپای دوبعدی سازه ماکارونی در محیط نرم افزار اتوکد ( Autocad 2016 ) ترسیم می گردد، که در این امر نیز پس از نصب برنامه اتوکد و اجرای آن، واحد های مورد نظر و پیش فرض برنامه تغییر داده شده سپس سازه فوق را با توضیحات مرحله به مرحله و تصویری در محیط نرم افزار اتوکد ترسیم می نماید.

توضیحات بیشتر در خصوص آموزش اصول تحلیل و طراحی سازه های ماکارونی با نرم افزار های sap 2000 و Autocad 2016 در ادامه مطلب.

پس از اتمام رسم شکل سازه ماکارونی مورد نظر در محیط نرم افزار اتوکد نوبت به ذخیره سازی فایل مربوطه می رسد که با توضیحاتی در خصوص فرمت فایل ذخیره شده ( dxf ) و برخی توضیحات دیگر بیان می شود.

پس از آن تعاریفی در مورد خرپا ها، اصول ساخت خرپا، اتصالات در خرپا و تقسیم بندی خرپا ها بیان می شود.

در مرحله بعد طرح ترسیمی سازه ماکارونی قوسی شکل خرپایی را با رعایت برخی از نکات به محیط نرم افزار sap 2000 انتقال داده و تحلیل می نماید که در نتیجه تنش های فشاری و کششی به وجود آمده و دیاگرام های لنگر خمشی و برشی را به نمایش در می آورد.

دوستان می توانند برای دریافت متن کامل جزوه آموزش اصول تحلیل و طراحی سازه های ماکارونی با نرم افزار های sap 2000 و Autocad 2016 به باکس دانلود مراجعه نموده و اصل فایل را در قالب فایل PDF دریافت نمایند.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    محمدجواد افشار چهارشنبه , ۹ اسفند

    بسیار ممنون از خدمات گرانبها شماعزیزان در زمینه عمران.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab