آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت

 • سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
 • بازدید 2,019 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (61 امتیاز از 13 رای)
  Loading...

tadil 10819 تصویر

آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت

در این پست برای کاربران اطلاعات با ارزشی درخصوص کارهای عمرانی اعم از امر نظارتی و پیمانکاری آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت را قرار دادیم تا شاید توانسته باشیم دسترسی مهندسین به این نوع اطلاعات با ارزش را آسانتر کنیم. در ادامه نیز به صورت خلاصه وار قسمتی از مطالب را بیان می کنیم.

تعریف تعدیل:

تعدیل به کاهش یا افزایش هزینه عملیات انجام شده در موقع کار گفته می شود که کار فرما آن مقدار مابه التفاوت را در قالب صورت وضعیت تعدیل که پس از صورت وضعیت کارکرد تنظیم می شود، و کارفرما  هزینه آن را به پیمانکار پرداخت و یا از حساب پیمانکار کسر می کند.

تعریف دوره :

هرکدام از ماه های آخر هر فصل از سال که شامل خرداد، شهریور، آذر و اسفند می باشد را دوره گویند.

تعریف شاخص:

مقدار عددی است که میانگین تغییرات قیمت هر دوره را نسبت به دوره پایه نشان می دهد.

تعریف دوره مبنای پیمان:

به دوره ای گفته می شود که همه شاخص های مربوطه آن برابر عدد ۱۰۰ باشد.

فهرست بها:

در اصل فهرست بهای پایه هر یک از رشته ها هر ساله توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهیه و ابلاغ می شود

توضیحات بیشتر و دانلود آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت در ادامه مطلب.

 کار های جدید:

به کارهایی گفته می شود که پس از انعقاد قرارداد و در حین انجام عملیات که در چارچوب پیمان می باشد و در فهرست منظم به پیمان نیز به آن اشاره نشده باشد به پیمانکار ابلاغ می شود و نیز برای کار های جدید تعدیل تعلق نمی گیرد که فقط ضریب بالاسری به مقدار قیمت پیشنهادی پیمانکار در آن دوره ابلاغ کار جدید ضرب می شود. اما می توان با استفاده از روش تعدیل معکوس قیمت تعیین شده برای کارهای جدید را به قیمت دوره مبنای پیمان در آورد که توضیحات مفصل و بیشتر این بند و قسمت های مهم بعدی در آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاور پوینت برای کاربران در قالب فایل فشرده شده جهت دانلود رایگان قرار دادیم.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  جواد بدری سه شنبه , 24 مرداد

  با سلام می خواستم بدونم برای هر وضعیت جداگانه تعدیل محاسبه میشه؟ یا در انتهای کار برای کل کار ؟ مثلا اگر من وضعیتم یکی در ماه 2 باشه یکی ماه 3 و اخرین وضعیت هم در ماه 5 باشه. الان چجوری تعدیل محاسبه میشه ؟ مرسی

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  برزو قلی زاده سه شنبه , 21 فروردین

  با سلام وخسته نباشید خیلی خوشحالم از اینکه سایتتون رو پیدا کردم و بسیار مفید و سازنده بود.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab