لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (17 امتیاز از 4 رای)
Loading...

tadil 10819 آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت

آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت

در این پست برای کاربران اطلاعات با ارزشی درخصوص کارهای عمرانی اعم از امر نظارتی و پیمانکاری آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت را قرار دادیم تا شاید توانسته باشیم دسترسی مهندسین به این نوع اطلاعات با ارزش را آسانتر کنیم. در ادامه نیز به صورت خلاصه وار قسمتی از مطالب را بیان می کنیم.

تعریف تعدیل:

تعدیل به کاهش یا افزایش هزینه عملیات انجام شده در موقع کار گفته می شود که کار فرما آن مقدار مابه التفاوت را در قالب صورت وضعیت تعدیل که پس از صورت وضعیت کارکرد تنظیم می شود، و کارفرما  هزینه آن را به پیمانکار پرداخت و یا از حساب پیمانکار کسر می کند.

تعریف دوره :

هرکدام از ماه های آخر هر فصل از سال که شامل خرداد، شهریور، آذر و اسفند می باشد را دوره گویند.

تعریف شاخص:

مقدار عددی است که میانگین تغییرات قیمت هر دوره را نسبت به دوره پایه نشان می دهد.

تعریف دوره مبنای پیمان:

به دوره ای گفته می شود که همه شاخص های مربوطه آن برابر عدد ۱۰۰ باشد.

فهرست بها:

در اصل فهرست بهای پایه هر یک از رشته ها هر ساله توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهیه و ابلاغ می شود

توضیحات بیشتر و دانلود آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاورپوینت در ادامه مطلب.

 کار های جدید:

به کارهایی گفته می شود که پس از انعقاد قرارداد و در حین انجام عملیات که در چارچوب پیمان می باشد و در فهرست منظم به پیمان نیز به آن اشاره نشده باشد به پیمانکار ابلاغ می شود و نیز برای کار های جدید تعدیل تعلق نمی گیرد که فقط ضریب بالاسری به مقدار قیمت پیشنهادی پیمانکار در آن دوره ابلاغ کار جدید ضرب می شود. اما می توان با استفاده از روش تعدیل معکوس قیمت تعیین شده برای کارهای جدید را به قیمت دوره مبنای پیمان در آورد که توضیحات مفصل و بیشتر این بند و قسمت های مهم بعدی در آموزش تعدیل نویسی به صورت فایل پاور پوینت برای کاربران در قالب فایل فشرده شده جهت دانلود رایگان قرار دادیم.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 56 اسلاید | زبان : فارسی | فرمت : ppt | اندازه فایل: 4.9مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید