لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

آموزش شبیه سازی شبکه یک شرکت با آپنت OPNET

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (54 امتیاز از 12 رای)
Loading...

amozesh opnet 11970 آموزش شبیه سازی شبکه یک شرکت با آپنت OPNET

آموزش شبیه سازی شبکه یک شرکت با آپنت OPNET

در این پست آموزش شبیه سازی شبکه یک شرکت با آپنت OPNET را آماده کرده ایم که یک مثال آموزشی مناسبی برای علاقمندانی که به تازگی می خواهد کار با نرم افزار آپ نت را بیاموزند، می باشد.

در این مثال شما خواهید دید که چگونه آپنت OPNET یک شبکه را ایجاد و شبیه سازی می کند و عملیات سنجش آن را انجام می دهد. در این مثال بر روی نحوه استفاده از Project Editor فوکوس کرده و چگونگی استفاده با نود و پروسس را آموزش خواهیم داد. همچنین در این مثال موارد زیر را می آزمائیم :

  • طراحی و پیاده سازی سریع یک شبکه
  • جمع آوری آمار در مورد عملکرد شبکه
  • تجزیه و تحلیل این آمار

توضیحات بیشتر و دانلود آموزش شبیه سازی شبکه یک شرکت با آپنت OPNET در ادامه مطلب.

در این مثال آموزشی آپنت ، از Project Editor برای ساخت یک توپولوژی جهت یک شبکه داخلی کوچک بهره برده و اطلاعات آماری جهت اجرای شبیه سازی و تجزیه و تحلیل نتایج جمع آوری می شود. همچنین عملیات گسترش اینترانت کوچک یک شرکت را برنامه ریزی می کنیم. در حال حاضر، این شرکت دارای یک شبکه با توپولوژی ستاره در طبقه اول ساختمان اداری است که برنامه های خود را برای اضافه کردن یک شبکه با توپولوژی ستاره در یکی دیگر از طبقات برنامه ریزی می کند. این سناریو را تا جایی که شبکه دوم منجر به خطا در شبکه اول نشود ادامه خواهیم داد.

شبکه نهایی بصورت زیر خواهد بود :

amozesh opnet 11970 آموزش شبیه سازی شبکه یک شرکت با آپنت OPNET

پیاده سازی :

در هنگام ایجاد مدل شبکه جدید ، برای بار اول شما باید project و scenario و جدید ایجاد کنید. یک پروژه ، یک گروه از سناریوهای مرتبط که هر کدام تشریح کننده جنبه های مختلف شبکه است. پروژه ها می توانند در سناریوهای متعدد باشند. پس یک پروژه جدید ایجاد می کنید که با استفاده از یک Wizard قابل انجام است.

گزینه ای Wizard به ما اجازه میدهد تا عملیات زیر را انجام دهیم:

  • تعریف توپولوژی اولیه از شبکه
  • تعریف مقیاس و اندازه شبکه
  • انتخاب نقشه پس زمینه برای شبکه
  • تعریف و انتخاب object palette جهت استفاده در پروژه

این ویزارد به ازای هر بار اجرای دستور New Project در اختیار شما قرار می گیرد.

توضیحات کامل را با دانلود PDF آموزش شبیه سازی شبکه یک شرکت با آپنت OPNET مطالعه بررسی نمائید.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 23 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 2.60 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید