لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

آموزش نرم افزار ABAQUS همراه با مثال به صورت PDF

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (91 امتیاز از 23 رای)
Loading...

abaqus 10272 آموزش نرم افزار ABAQUS همراه با مثال به صورت PDF

آموزش نرم افزار ABAQUS همراه با مثال به صورت PDF

باتوجه به پیشرفت علم و افزایش روز افزون نیازهای بشر در زمینه های مختلف و تلاش برای رسیدن به آن، باعث خلق مسائل متنوع و پیچده ای می شود که حوزه مکانیک و مهندسی سازه نیز از این امر مستثنی نیست.

در بیشتر موارد و در مواقع مواجهه با سازه هایی با پیچیدگی هندسی و بار های اعمالی نا منظم، بکار گیری روش های کلاسیک منجر به یافتن معادلات بسیار پیچیده متنوعی می شود که عملاٌ حل تحلیلی این مسائل را غیر ممکن می سازد.

از این روست که روش های متنوعی برای حل معادلات دیفرانسیل، حاکم بر سیستم ها ایجاد شده و امروزه از آن بطور وسیعی استفاده می شود که بسته به نوع روش عددی و المان بندی از روش های اجزاء محدود، تفاضل محدود و غیره استفاده می شود.

توضیحی کوتاه در مورد برنامه Abaqus :

برنامه ای با ابزارهای مختلف و توانمند جهت مدلسازی و تحلیل المانهای مدل شده است که با استفاده از روش های اجزاء محدود، که قابلیت مدل کردن و حل مسائل خطی تا غیر خطی پیچیده می باشد.

استفاده از این نرم افزار باتوجه به اینکه امکانات و ابزار های قابل ملاحظه ای را از نظر مدلسازی و تحلیل داده ها در اختیارکاربران قرار می دهد نسبتاٌ کار ساده ای می باشد از این لحاظ کاربر می تواند مسائل پیچیده را به آسانی مدل کند.

بطور مثال در اغلب مدلسازی ها حتی مدلهای با درجه غیر خطی بالا کاربر می بایست تنها داده های مهندسی نظیر هندسه مسئله، رفتار ماده مربوط به آن، شرایط مرزی و بارگذاری آن مسئله راتعیین کند.

توضیحات بیشتر و دانلود آموزش نرم افزار ABAQUS در ادامه مطلب.

بطور کلی هر تحلیل اجزاء محدود در نرم افزار ABAQUS شامل سه مرحله می باشد:

  • پیش پردازش
  • حل مسئله
  • پس پردازش

در همه نرم افزار های اجزاء محدود این سه مرحله اصلی استفاده می شود و تنها تفاوت آنها در نحوه انجام آن است.

مدلسازی و نسبت دادن خواص به قطعات مورد نظر:

در این امر فرایند نسبت دادن خواص مورد نظر به قطعه شامل سه مرحله است که نخست باید یک ماده تعریف شود، سپس section مناسب که به ماده مرتبط است ایجاد گردد،و در نهایت section ایجادشده به قطعه نسبت داده شود.

جهت دریافت آموزش نرم افزار ABAQUS از لینک دانلود اقدام کنید.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 210 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 31.97 مگابایت |


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • mohsen

    پنج شنبه , ۵ اسفند

    سلام فایل رو من خوندم، خیلی خوب روند رو گفته بودن.