آنالیز کارایی توان عملیاتی شبکه های وایمکس با استفاده از آنتن MIMO

 • پنج‌شنبه 7 سپتامبر 2017
 • بازدید 264 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (35 امتیاز از 7 رای)
  Loading...

wimax network 21018 تصویر

ترجمه مقاله آنالیز کارایی توان عملیاتی شبکه های وایمکس با استفاده از آنتن MIMO

ترجمه مقاله Throughput Performance Analysis WIMAX Networks Using MIMO Antenna 

در این پست ترجمه مقاله آنالیز کارایی توان عملیاتی شبکه های وایمکس با استفاده از آنتن MIMO را برای شما عزیزان آماده کردیم که علاوه بر چکیده و مقدمه می توانید خود مقاله را نیز به طور رایگان دانلود نمایید.

چکیده

هم کنش پذیری جهانی برای دستیابی ریز موج IEEE 802. 16 محصولات پهنای باند، و همچنین کمک به مداومت و پایداری تلفن همراه و یا توانایی حمل و سبک وزن است. به نظر می آید که در رابطه با گزینه های وایمکس، پهنای باند به طور روزانه ارتقا می یابد. این مفهوم آخرین پیشروی است که به عنوان یک دانش فنی علمی ۴G شناخته شده است. این مفهوم به Wimax Town Country Web 2.0  (WMAN) تعلق دارد. که با این وجود می توان به موفقیت دسترسی داشت، این مقاله به وسیله برنامه های کاربردی OPNET بر توانایی کارکرد و اثرات آن تمرکز می کند.

توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله آنالیز کارایی توان عملیاتی شبکه های وایمکس با استفاده از آنتن MIMO و دانلود رایگان مقاله اصلی لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مقدمه

وایمکس نام تجاری و بازاریابی هم کنش پذیری جهانی برای دسترسی ریز موج است که اطلاعاتی حدود چهار برابر مگابیت در ثانیه را دریافت می کند. در سال ۲۰۱۱ شما می توانستید به اندازه ۱ گیگابیت بر ثانیه اطلاعات ارسال کنید. نام وایمکس به وسیله انجمن انتخاب شد و در سال ۲۰۰۱ نیز به تاسیس رسید. این انجمن آموزش های لازم را به WIMAX ارائه می دهد و از آنجا که “یک دانش فنی بر پایه استاندارد های فناوری مبنی بر ارسال با فاصله اتصال قبلی پهنای باند Wi-Fi به جای اتصال با DSL” است.

وایمکس پیاده سازی IEEE 802.06 را در رده بندی اصول بی سیم شبکه های تصویب شده توسط انجمن Wimax توزیع کند، همگام سازی توسط بسیاری از راه کار های دیگر، آنها می توانند حساب مساوی ارائه دهند. اصل متداول IEEE 802.06 در سال ۲۰۰۱ ایجاد شده است وایمکس تعداد معدودی از این فناوری ها را با Wipro اجرا می کند، که یک سرویس جستجوی رواج یافته در کره است. وایمکس قابل حمل که در اکثر مناطق استفاده می شود شامل ۸۰۲٫ ۱۶m-2011. WiMAX می باشد گاهی اوقات “Wi-Fi با استروئید ها (Wi-Fi with steroids)” نامیده می شود.

 همچنین می تواند برای چند نوع برنامه نرم افزاری که شامل تلفن های همراه، اتصالات پهنای باند، نصب شود. این طرح مربوط به شبکه Wi-Fi است، و به راحتی می تواند از بهترین دامنه استفاده کند.

چکیده انگلیسی

The Standard IEEE 802. 16 Worldwide interoperability For Microwave access the products Wimax broadband to aid lasting with mobile or portable and lightweight terminals. That want pertaining to broadband wimax options will likely be increasing on a daily basis. The concept is amongst the majority latest developments with seen as at least one 4G (Fourth Generation) scientific knowhowThe concept will depend on with Wimax Town Country Web 2.0 (WMAN). Out of this be a success, this paper focus onthroughput performance with effects by using OPNET software applications.

منبع : ijsr.net


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab