اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با نرم افزار متلب

 • یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
 • بازدید 301 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
  Loading...

matlab microscope 14974 1 تصویر

پروژه اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با متلب

در این پست پروژه اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با متلب را آماده کرده ایم که یک پروژه مناسب مهندسی پزشکی می باشد. در ادامه به توضیحات در رابطه با میکروسکوپ پرداخته و فیلم و تصاویر از این پروژه پزشکی قرار داده شده است. میکروسکوپ STED یک ابزار پیشرفته و بسیار کارآمد به منظور بررسی سلول ‌های زنده مغزی است که میزان وضوح تصویر‌ کمتر آن از ۷۰ نانومتر می باشد و به محققان این امکان را فراهم می سازد تا حرکت های واقعی خارهای دندریتی (dendritic spiens) را مشاهده کنند.

مدل اولیه اولین میکروسکوپ الکترونی در سال ۱۳۹۱ به وسیله مهندسین آلمانی Ernst Rusca و Max Knoll ساخته شد. اگرچه این وسیله اولیه قادر به بزرگ کردن اشیا فقط تا ۴۰۰ برابر بود، اما اصول علمی یک میکروسکوپ الکترونی را نشان می داد. دو سال بعد Ruska یک میکروسکوپ الکترونی که امکان تفکیک پذیری را نسبت به یک میکروسکوپ نوری افزایش می داد.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه اتلاف تابش در میکروسکوپ STED در ادامه مطلب.

Reinhold Rudenberg، مدیر علمی Siemens، در سال ۱۹۳۱ میکروسکوپ الکترونی را به انحصار درآورد، که بیماری خانوادگی برای قابل رویت کردن ذرات ویروس Poliomyelitis انگیزه کار او شد. در ۱۳۹۱ زیمنس شروع به پشتیبانی از Ruska و Bodo Von Borries برای توسعه میکروسکوپ الکترونی کرد.

اگر چه میکروسکوپ های الکترونی مدرن می توانند اشیا را تا ۲ میلیون برابر بزرگ کنند ، اما آنها هنوز بر پایه مدل اولیه Ruska هستند. میکروسکوپ الکترونی یک وسیله تجهیزاتی ضروری در بسیاری از آزمایشگاه هاست.

محققی از آنها برای بررسی بیولوژیکی مواد (از قبیل میکروارگانیسم ها و سلول ها) ، تعداد زیادی از انواع مولکول ها، نمونه های بافت برداری پزشکی، فلزات و ساختارها ی کریستالی و ویژگی های متفاوت سطوح استفاده می کنند. مبکروسکپ الکترونی همچنین به طور چشمگیری برای معاینه، بیمه کیفی، کاربرد های آنالیز شکست در صنعت، به ویژه شامل ساخت اجسام نیمه رسانا استفاده می شود.

توضیحات ارائه شده از مقاله “آشنایی با میکروسکوپ الکترونی” می باشد که از لینک زیر می توانید آن را به صورت رایگان دانلود و مطالعه نمائید.

دانلود مقاله

پسورد: pathogen

تصاویری از خروجی پروژه اتلاف تابش در میکروسکوپ STED:

تصویر خروجی ۱:

matlab microscope 14974 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

matlab microscope 14974 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

matlab microscope 14974 4 تصویر


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab