لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با نرم افزار متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (15 امتیاز از 3 رای)
Loading...

matlab microscope 14974 1 اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با نرم افزار متلب

پروژه اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با متلب

در این پست پروژه اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با متلب را آماده کرده ایم که یک پروژه مناسب مهندسی پزشکی می باشد. در ادامه به توضیحات در رابطه با میکروسکوپ پرداخته و فیلم و تصاویر از این پروژه پزشکی قرار داده شده است. میکروسکوپ STED یک ابزار پیشرفته و بسیار کارآمد به منظور بررسی سلول ‌های زنده مغزی است که میزان وضوح تصویر‌ کمتر آن از ۷۰ نانومتر می باشد و به محققان این امکان را فراهم می سازد تا حرکت های واقعی خارهای دندریتی (dendritic spiens) را مشاهده کنند.

مدل اولیه اولین میکروسکوپ الکترونی در سال ۱۳۹۱ به وسیله مهندسین آلمانی Ernst Rusca و Max Knoll ساخته شد. اگرچه این وسیله اولیه قادر به بزرگ کردن اشیا فقط تا ۴۰۰ برابر بود، اما اصول علمی یک میکروسکوپ الکترونی را نشان می داد. دو سال بعد Ruska یک میکروسکوپ الکترونی که امکان تفکیک پذیری را نسبت به یک میکروسکوپ نوری افزایش می داد.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه اتلاف تابش در میکروسکوپ STED در ادامه مطلب.

Reinhold Rudenberg، مدیر علمی Siemens، در سال ۱۹۳۱ میکروسکوپ الکترونی را به انحصار درآورد، که بیماری خانوادگی برای قابل رویت کردن ذرات ویروس Poliomyelitis انگیزه کار او شد. در ۱۳۹۱ زیمنس شروع به پشتیبانی از Ruska و Bodo Von Borries برای توسعه میکروسکوپ الکترونی کرد.

اگر چه میکروسکوپ های الکترونی مدرن می توانند اشیا را تا ۲ میلیون برابر بزرگ کنند ، اما آنها هنوز بر پایه مدل اولیه Ruska هستند. میکروسکوپ الکترونی یک وسیله تجهیزاتی ضروری در بسیاری از آزمایشگاه هاست.

محققی از آنها برای بررسی بیولوژیکی مواد (از قبیل میکروارگانیسم ها و سلول ها) ، تعداد زیادی از انواع مولکول ها، نمونه های بافت برداری پزشکی، فلزات و ساختارها ی کریستالی و ویژگی های متفاوت سطوح استفاده می کنند. مبکروسکپ الکترونی همچنین به طور چشمگیری برای معاینه، بیمه کیفی، کاربرد های آنالیز شکست در صنعت، به ویژه شامل ساخت اجسام نیمه رسانا استفاده می شود.

توضیحات ارائه شده از مقاله “آشنایی با میکروسکوپ الکترونی” می باشد که از لینک زیر می توانید آن را به صورت رایگان دانلود و مطالعه نمائید.

دانلود مقاله

پسورد: pathogen

تصاویری از خروجی پروژه اتلاف تابش در میکروسکوپ STED:

تصویر خروجی ۱:

matlab microscope 14974 2 اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab microscope 14974 3 اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab microscope 14974 4 اتلاف تابش در میکروسکوپ STED با نرم افزار متلب


جزئیات محصول

قیمت


20,000 تـــــومان

کــد محصــول:14974


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید