لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با آپنت

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (78 امتیاز از 16 رای)
Loading...

opent voip 15648 1 ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با آپنت

پروژه ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با OPNET

شبیه سازی مقاله Comparative Analysis of VoIP Application with Different Queuing Schemes in WiMAX Using OPNET

در این پست پروژه شبیه سازی ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در شبکه WiMAX را به همراه ترجمه مقاله و فیلم آموزشی مرحله به محله فارسی با OPNET با عنوان مقاله Comparative Analysis of VoIP Application with Different Queuing Schemes in WiMAX Using OPNET آماده کردیم که در ادامه به توضیحاتی در این باره پرداخته و قسمتی فیلم آموزشی و تصاویری از خروجی این پروژه شبیه سازی شبکه قرار داده شده است. مقاله اصلی نیز به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

در طی سال های اخیر، دسترسی به اینترنت به یک بعد جدید تبدیل شده است. در حال حاضر اینترنت تنها به مرور وب و ارسال ایمیل محدود نمی شود، بلکه خدمات چند رسانه ای از جمله صدا روی پروتکل اینترنت (VOIP) و رسانه های جمعی (شبکه های اجتماعی) جز مهمی است و انتظار کاربران فعلی و نسل آتی نیز فراتر از اینهاست.

برای ارائه چنین خدماتی به مشتریان نیاز به اتصال به سیستم های بیسیم باند پهن (BWA) احساس می شود. این وعده به کاربران داده می شود که به اینترنت یکپارچه دسترسی خواهند داشت که این موضوع یکی از فناوری های گسترده تحت BWA بر روی شبکه وایمکس است.

هدف از این مقاله ارزیابی عملکرد سه روش صف بندی (FIFO, PQ, WFQ) در سیستم VOIP بر روی شبکه وایمکس با استفاده از نرم افزار شبیه ساز OPNET 14.5 می باشد. سیستم VOIP (صدا روی پروتکل اینترنت) در سال های اخیر یکی از مدرن ترین تکنولوژی های کارآمد شده است.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف با OPNET در ادامه مطلب.

نرم افزار های مانند مرورگر اینترنتی (HTTP)، ایمیل و FTP به هر نوع تاخیری در انتقال اطلاعات زیاد حساس نیستند، در حالی که فناوری VoIP نسبت به تاخیر، از دست دادن بسته و jitter (زمانی که بسته اطلاعاتی ما از لحظه ارسال درشبکه تا زمان رسیدن به مقصد سپری می کند) بسیار ظریف و حساس می باشد.

به همین دلیل در این پروژه ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف ، سه روش صف برای بهره برداری و اولویت بندی بسته ها در بافر قبل از انتقال اطلاعات قرار داده شده که مدیریت، تنظیم و ترتیب آنها را برعهده دارد و ما با کمک آنها پارامتر های مختلف مانند تاخیر، از دست دادن بسته و jitter را به وسیله شبیه ساز OPNET مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم. بعد از تجزیه و تحلیل و ارزیابی ما می توانیم بهترین و بهینه ترین طرح صف بندی را انتخاب نماییم.

تصاویری از خروجی پروژه ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در آپنت :

تصویر خروجی ۱:

opent voip 15648 2 ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با آپنت

تصویر خروجی ۲:

opent voip 15648 3 ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با آپنت

تصویر خروجی ۳:

opent voip 15648 4 ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با آپنت

تصویر خروجی ۴:

opent voip 15648 5 ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با آپنت

تصویر خروجی ۵:

opent voip 15648 6 ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با آپنت

تصویر خروجی ۶:

opent voip 15648 7 ارزیابی سیستم VOIP با صف بندی های مختلف در وایمکس با آپنت


جزئیات محصول

قیمت


70,000 تـــــومان

کــد محصــول:15648


توضــیحات:ترجمه مقاله و فیلم آموزشی مرحله به مرحله فارسی دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • صابر جوادی

    شنبه , ۱۹ تیر

    سلام میشه تو هزینه این پروژه بهم تخفیف بدید قراره یه پروژه دیگه هم سفارش بدم .

  • نوآوران گرمی

    شنبه , ۲۶ تیر

    هزینه درج شده برای این پروژه واقعا مناسب هست، میشه براش تخفیف در نظر گرفت اما بدون فیلم آموزشی خواهد بود. چون ارزش فیلمش از خود پروژه بیشتره! ولی باز برای هماهنگی می تونید با ایمیل و شماره تماس های داده شده با ما در ارتباط باشید. سر هزینه به توافق می رسیم.