لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با آپنت

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (74 امتیاز از 15 رای)
Loading...

opnet mpls 15407 1 ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با آپنت

پروژه ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با OPNET

شبیه سازی مقاله Performance Analysis of MPLS over VOIP

در این پست پروژه شبیه سازی ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با OPNET را با عنوان مقاله Performance Analysis of MPLS over VOIP به همراه فیلم آموزشی مرحله به مرحله فارسی آماده کرده ایم که در ادامه فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه شبکه قابل مشاهده می باشد. مقاله اصلی نیز به صورت رایگان قابل دانلود است.

پیشرفت های اخیر پروتکل های اینترنتی (Internet Protocol – IP) و استفاده روز افزورن برنامه های کاربردی از اینترنت، این شبکه را پیچیده تر کرده و نیاز به مصرف پهنای باند بیشتر را افزایش است. به کارگیری پروتکل MPLS در شبکه های IP که به تازگی اتفاق افتاده است، یک تکنیک جدید است که می تواند منجر به افزایش عملکرد شبکه IP شود. با به کارگیری MPLS، به منظور انتشار بسته های داده در شبکه، به جای اینکه از آدرس مقصد استفاده شود، می توان از برچسب استفاده نمود.

پروتکل MPLS از ویژگی های مختلف مانند تضمین کیفیت سرویس (QoS)، مهندسی ترافیک (TE) و شبکه های خصوصی مجازی (VPN) و … استفاده می کند. مهندسی ترافیک (TE) یکی ویژگی های اصلی MPLS است که باعث می شود تا یک بخش حیاتی برای کاهش ترافیک از طریق مدیریت موثر و متعادل بار منابع، در شبکه ایجاد شود.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با OPNET در ادامه مطلب.

از آنجا که تاخیر کمتر در شبکه، مقیاس پذیری، مکانیزم انتقال موثر، بهبود سرعت انتقال بسته و عملکرد تعیینی، از خدمات ارائه شده توسط تکنولوژی MPLS می باشد، این تکنولوژی مناسب ترین روش برای انجام برنامه های زمان واقعی (Rea-time)، مثال ویدئو کنفرانس (video Conferencing) و تلفن اینترنتی (VoIP) است.

در این مقاله اندازه گیری ماتریس عملکرد به عنوان مثال تاخیر، ناپایداری تاخیر، توان عملیاتی، زمان پاسخ صفحه و از دست دادن بسته برای انواع مختلف ترافیک (صدا، داده، ویدئو) در حال حرکت در یک شبکه متراکم برای هر دو شبکه IP معمولی و MPLS-TE مورد ارزیابی قرار گرفته شده است.

برای شبیه سازی مدل هر دو شبکه از نرم افزار OPNET استفاده شده است. هدف کلی از پروژه ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP ، شبیه سازی و ارزیابی شبکه برای نشان دادن مزایای استفاده از MPLS-TE برای برنامه های کاربردی چند رسانه ای می باشد.

تصاویری از خروجی پروژه ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP :

تصویر خروجی ۱:

opnet mpls 15407 2 ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با آپنت

تصویر خروجی ۲:

opnet mpls 15407 3 ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با آپنت

تصویر خروجی ۳:

opnet mpls 15407 4 1 ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با آپنت

تصویر خروجی ۴:

opnet mpls 15407 5 ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با آپنت

تصویر خروجی ۵:

opnet mpls 15407 6 ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با آپنت

تصویر خروجی ۶:

opnet mpls 15407 7 ارزیابی عملکرد پروتکل MPLS در سیستم VOIP با آپنت


جزئیات محصول

قیمت


70,000 تـــــومان

کــد محصــول:15407


توضــیحات:فیلم آموزشی مرحله به مرحله فارسی دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • الهام

  دوشنبه , ۱۷ خرداد

  سلام این پروژرو از شما خرید کردم خیلی پروژه خوبیه . مونده بودم چی کار کنم ممنون از سایت خوبتون .

 • نیما

  شنبه , ۲۹ خرداد

  سلام من هیچ اطلاعی از آپنت ندارم ولی خیلی مشتاقم یاد بگیرم می تونین یه فیلم آموزشی برام معرفی کنین که کارایش خوب باشه ؟

 • نوآوران گرمی

  سه شنبه , ۱ تیر

  می تونید از فیلم آموزشی پروژه محور شبیه سازی FTP در شبکه ATM با آپنت که در لینک زیر وجود دارد استفاده کنید: http://www.noavarangermi.ir/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%be%db%8c%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-ftp-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87-atm-%d8%a8%d8%a7-opnet/و این کتاب آموزشی آپنت: http://www.noavarangermi.ir/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-the-practical-opnet-user-guide-for-computer-network-simulation/

 • ندا رحمانی

  شنبه , ۳ مهر

  سلام وقت به خیر یه سوال کوچولو داشتم سناریو این پروژرو میشه تغییر داد اگه قابل تغییره چه مدت زمان برای انجام این کار لازمه ممنون ؟

 • نگار حامدی

  شنبه , ۳ مهر

  سلام آیا برای پروتکل MPLS می تونید توضیحات هم ارائه بدید؟

 • نوآوران گرمی

  جمعه , ۹ مهر

  بله 2 روزه قابل انجام است