لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه بیسیم بدن با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (55 امتیاز از 11 رای)
Loading...

matlab wban 16941 1 افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه بیسیم بدن با متلب

شبیه سازی افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه بیسیم بدن با MATLAB

پیاده سازی مقاله SIMPLE: Stable Increased-throughput Multi-hop Protocol for Link Efficiency in Wireless Body Area Networks

در این پست پروژه شبیه سازی افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی برای بهره وری لینک در شبکه بیسیم بدن (WBAN) در نرم افزار متلب را با عنوان مقاله SIMPLE: Stable Increased-throughput Multi-hop Protocol for Link Efficiency in Wireless Body Area Networks به همراه ترجمه مقاله، آماده کردیم که در ادامه به معرفی این پروژه شبکه با MATLAB پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی آن قرار داده شده و مقاله اصلی نیز به صورت رایگان قابل دانلود است.

معرفی پروژه افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی:

در این مقاله، ما یک روش قابل اعتمادی را ارائه می کنیم که توان بالا و کارآمد را در پروتکل مسیریابی برای شبکه های بیسیم بدن (WBANs) فراهم می سازد. ما با استفاده از توپولوژی چند هاپ (Multi-Hop) به حداقل مصرف انرژی و افزایش طول عمر شبکه می رسیم.

تابع هزینه برای انتخاب گره پدر یا فورواردر:

یک تابع هزینه به منظور انتخاب گره پدر یا فورواردر ارائه می شود که این تابع هزینه، یک گره پدر را انتخاب می کند تا انرژی باقی مانده و حداقل فاصله از سینک را داشته باشد. همچنین تابع هزینه در حالی که پارامتر مسافت تحویل بسته موفق را به سینک تضمین می نماید، پارامتر انرژی باقی مانده مصرف انرژی را نیز در بین گره های حسگر متعادل می سازد. توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله مرجع، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه WBAN در ادامه مطلب.

نتایج شبیه سازی:

نتایج شبیه سازی با نرم افزار متلب نشان می دهد که پروتکل پیشنهادی ما دوره ثبات شبکه را به حداکثر رسانده و گره برای مدت طولانی تری زنده می ماند که این موضوع یعنی افزایش طول عمر شبکه را داریم. همچنین پروتکل ارائه شده، دوره ثبات طولانی تر تحویل بسته به سینک را افزایش داده و منافع عمده ای را به جهت نظارت مستمر بر روی بیمار دارد.

ارائه پروتکلی با گذر دهی بالا، مسیریابی قابل اعتماد و پایدار:

در این پروژه افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی، پروتکلی با گذر دهی بالا، مسیریابی قابل اعتماد و پایدار را برای شبکه بیسیم بدن (WBAN) پیشنهاد می کنیم. ما گره حسگر بر روی بدن را در مکان های ثابت مستقر کرده و سینک را نیز در کمر قرار می دهیم.

حسگرها برای ECG و سطح گلوکز:

حسگرها برای ECG و سطح گلوکز در نزدیکی سینک قرار داده شده است. هر دو این سنسورها داده بحرانی بیمار را دارا هستند و حداقل تضعیف، قابلیت اطمینان بالا و عمر طولانی را نیز نیاز دارند در نتیجه؛ این سنسورها همیشه داده های خود را به طور مستقیم به سینک ارسال می کنند. سنسور های دیگر گره پدر خود را دنبال کرده و داده های خود را از طریق فورواردر به گره سینک می فرستند. این کار موجب صرفه جویی انرژی گره (کاهش مصرف انرژی در شبکه) می شود و شبکه برای دوره زمانی طولانی تری (افزایش طول عمر شبکه) کار می کند. توضیحات بیشتر در ترجمه مقاله به همراه پروژه ارائه می گردد.

تصویر خروجی ۱:

matlab wban 16941 2 افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه بیسیم بدن با متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab wban 16941 3 افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه بیسیم بدن با متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab wban 16941 4 افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه بیسیم بدن با متلب

تصویر خروجی ۴:

matlab wban 16941 5 افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه بیسیم بدن با متلب


جزئیات محصول

قیمت


45,000 تـــــومان

کــد محصــول:16941


توضــیحات:ترجمه مقاله دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • ندا بهرامی

    دوشنبه , ۱۰ آبان

    سلام توضیحاتتون در مورد پروژه خیلی مفید و کامل بود متشکر کلی استفاده کردم .

  • آرمین شجاعی

    سه شنبه , ۱۲ بهمن

    سلام من این پروژرو می خوام خرید کنم اگه رمز دوم نداشته باشیم برای واریز هزینه چیکار باید بکنیم .