ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال با الگوریتم انتقال بافت سریع در متلب

matlab texture 19182 1 تصویر

پروژه ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال با الگوریتم انتقال بافت در MATLAB

پیاده سازی مقاله (Implementation of Texture Transfer Algorithm) Artistic Rendering of Digital Images

پروژه ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال با استفاده از الگوریتم انتقال بافت سریع در نرم افزار MATLAB را با عنوان مقاله (Implementation of Texture Transfer Algorithm) Artistic Rendering of Digital Images آماده کردیم که کدهای آن نیز کامنت گذاری شده است. در ادامه به توضیحاتی در این باره پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه پردازش تصویر و هوش مصنوعی به همراه لینک دانلود مقاله مرجع قرار داده شده که فیلم خروجی به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده است.

رندر هنری و الگوریتم انتقال بافت:

رندر هنری یک زیر مجموعه از رندر غیر واقعی با هدف استفاده از جلوه های هنری در تصاویر می باشد. در این پروژه از الگوریتم انتقال بافت سریع با برخی تغییرات به عنوان یک روش کلی برای ارائه تصاویر دیجیتال در سبک های هنری یا جلوه های ویژه و یا به صورت نقاشی وار استفاده شده است. در الگوریتم های انتقال بافت، سعی بر این است تا بافت های تصویر منبع به تصویر مورد نظر انتقال یابد. از آنجا که سبک های هنری به صورت ذهنی و تخیلی است، الگوریتم استفاده شده در مقاله حاضر دارای چهار پارامتر قابل تنظیم می باشد که اجازه می دهد تا کاربر به اثر سبک هنری از تصویر دست یابد.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله مرجع، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال در ادامه مطلب.

همچنین در این مقاله، برخی از ارزش هایی که برای پارامتر های که در آنها بهترین عمل بر روی تصویر صورت می گیرد، نشان داده می شود. در نهایت، انتقال بافت بر روی تصاویر به خوبی عمل می کند که بافت تصویر منبع دارای اجزای فرکانس بالا، مشابه تصویر مورد نظر می باشد و در آن سبک هنری نمایان است.

تصاویری از خروجی پروژه ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال:

تصویر خروجی ۱:

matlab texture 19182 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

matlab texture 19182 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

matlab texture 19182 4 تصویر

تصویر خروجی ۴:

matlab texture 19182 5 تصویر

تصویر خروجی ۵:

matlab texture 19182 6 تصویر


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab