بافنده AOM برای مدلسازی جنبه گرای سیستم بلادرنگ (NOLE)

 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
 • بازدید 92 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (15 امتیاز از 3 رای)
  Loading...

translate Aspect Oriented Modeling 23198 تصویر

ترجمه مقاله بافنده AOM برای مدلسازی جنبه گرای سیستم بلادرنگ

نرجمه مقاله NOLE: an AOM Weaver for Aspect Oriented Modeling of Real-Time System

در این پست ترجمه مقاله بافنده AOM برای مدلسازی جنبه گرای سیستم بلادرنگ (NOLE) را برای شما دوستان آماده کردیم که علاوه بر چکیده و مقدمه می توانید خود مقاله اصلی را نیز به طور کاملا رایگان دانلود بفرمایید.

چکیده مقاله

برنامه های کاربردی موروثی که در حال حاضر طراحی و نگهداری می شوند، با افزودن ویژگی های جدید مثل امنیت، محدودیت های زمانی، و غیره مجددا قابل استفاده هستند. روش های جنبه گرا یک تکنیک نو ظهور هستند که تفکیک بین مکانیزم های عملکردی و غیرعملکردی را امکان پذیر می سازند. جدایی از وابستگی ها در طراحی جنبه گرا، بهره وری را افزایش می دهد، هزینه های توسعه را کاهش می دهد و زمان تحویل به بازار را بهبود می بخشد. ما در این مقاله AOMRTSYS را که روشی برای بافتن روابط میانبر در مدل UML و UML MARTE است معرفی می کنیم. سپس بر بافنده ی NOLE که در AOMRTSYS مورد استفاده قرار می گیرد تمرکز می نماییم و عملیات آن را به تفصیل شرح می دهیم و تکنیک های مورد استفاده برای پیاده سازی آن را ارائه می کنیم.

مقدمه

هدف از روش های مدلسازی جنبه گرا (AOM) این است که وابستگی های عرضی (مورب) را به طور جداگانه تعریف کنیم. اینها توسط الزامات عملکردی و غیرعملکردی تعریف می شوند. به عنوان مثال سیستم های صدور صورت حساب یا تراکنش بانک، الزامات عملکردی را ارائه می کنند. با این حال مکانیزم های احراز هویت یا رمزنگاری داده به عنوان الزامات غیرعملکردی در نظرگرفته می شوند. متعاقبا، هر روش مدلسازی جنبه گرا با توجه به فرایند بافندگی خودش شامل این وابستگی های عرضی است. در مرحله ی پیاده سازی، در بافندگی جنبه ها از مفاهیم زیر استفاده می شود: ” Joinpoint “، ” Pointcut”، ” Advice” و “Aspect” یک Joinpoint ، مکانی را تشریح می کند که در آن advice افزوده می شود. یک advice ، یک قطعه کد است که قبل از Pointcut های تعریف شده یا در اطراف آن یا بعد از آن درج می شود. یک Pointcut شامل مجموعه ای از Joinpoint ها می باشد. یک Aspect ، ماژولی است که advice و Pointcut های آنها را تعریف می کند.

چکیده انگلیسی

Legacy applications that are already designed and maintained could be reused by adding new features like security, temporal constraints, etc. Aspect oriented approaches are an emerging technique that allow separation between functional and nonfunctional mechanisms. Separation of concerns, in aspect oriented design, en†hances productivity, reduces development costs and improves time to market delivery In this paper, we introduce AOMRTSYS an approach for weaving crosscutting concerns on UML and UML MARTE model Then we focus on the NOLE weaver used by AOMRTSYS. We detail its operations and present the techniques used to implement it.

منبع : cyberleninka.org


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab