برقراری ارتباط در شبکه با VPN و تحلیل خروجی ها در آپنت به همراه گزارش کار

 • پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
 • بازدید 302 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (113 امتیاز از 23 رای)
  Loading...

opnet vpn 19948 1 تصویر

پروژه شبیه سازی برقراری ارتباط در شبکه با VPN در نرم افزار OPNET

پروژه شبیه سازی برقراری ارتباط در شبکه با VPN و تحلیل خروجی ها قبل و بعد از کاربرد VPN در شبکه با نرم افزار OPNET را همراه با گزارش کار و داکیومنت تحقیقاتی ۸۰ صفحه ای آماده کردیم یک پروژه مناسب امنیت در شبکه های کامپیوتری است. در ادامه به توضیحات مختصری از VPN پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه شبکه قرار داده شده است که فیلم خروجی به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده است.

شبکه خصوصی مجازی (VPN):

شبکه خصوصی مجازی (VPN – Virtual Private Network) شبکه‌ هایی خصوصی می باشند که در محیط اینترنت مورد استفاده قرار می گیرند. از کاربرد VPN می توان اینگونه مثال زد که یک شرکت یا سازمانی را در نظر بگیرید که شعبه های گوناگونی در سطح یک کشور دارد.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه برقراری ارتباط در شبکه با VPN و تحلیل خروجی ها با OPNET در ادامه مطلب.

ارتباط در شبکه داخلی با VPN:

اگر این سازمان قصد داشته باشد تا شبکه ‌های داخلی شعب خود را به هم متصل کند، چه گزینه ‌هایی را پیش ‌رو خواهد داشت؟ به صورت عادی از ساده ‌ترین و کم هزینه ترین راه‌ حل‌ ها، استفاده از اینترنت می باشد. اما چنین سازمانی چگونه قادر خواهد بود تا منابع شبکه ‌های LAN درون سازمانی خود را در محیط نا امن اینترنت که روزانه شاهد ابزار های مخرب و آلوده هستیم، بین شعب خود به اشتراک بگذارد؟ در حالی که بکارگیری ارتباطات تلفنی راه‌ دور و یا خطوط استیجاری نیز هزینه ‌های بالایی دارند.

با این حال نمی ‌توان با استفاده از این روش ها به صورت دائمی جهت اتصال مثلا چاپگر دفتر مرکزی به سیستم‌ های شعب راه‌ دور استفاده نمود. شبکه های خصوصی مجازی VPN راه‌ حل مناسبی می باشند که سازمان ‌ها و دیگر مراکز می ‌توانند با استفاده از آن شبکه‌ های LAN شعبه های مختلف خود را با حفظ امنیت در شبکه اینترنت به هم متصل کنند.

تصاویری از خروجی پروژه برقراری ارتباط در شبکه با VPN و تحلیل خروجی ها:

تصوبر خروجی ۲:

opnet vpn 19948 2 تصویر

تصوبر خروجی ۳:

opnet vpn 19948 3 تصویر

تصوبر خروجی ۴:

opnet vpn 19948 4 تصویر

تصوبر خروجی ۵:

opnet vpn 19948 5 تصویر

تصوبر خروجی ۶:

opnet vpn 19948 6 تصویر

تصوبر خروجی ۷:

opnet vpn 19948 7 تصویر

تصوبر خروجی ۸:

opnet vpn 19948 8 تصویر

تصوبر خروجی ۹:

opnet vpn 19948 9 تصویر

تصوبر خروجی ۱۰:

opnet vpn 19948 10 تصویر

تصوبر خروجی ۱۱:

opnet vpn 19948 11 تصویر


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab