لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت با نرم افزار متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (40 امتیاز از 8 رای)
Loading...

matlab image 14219 1 بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت با نرم افزار متلب

پروژه بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت در MATLAB

در این پست پروژه بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت با متلب را آماده کرد ایم که یک پروژه کاربردی و مناسبی در حوضه ی پردازش تصویر می باشد. در این پروژه تصویر به طوری بزرگ تر می شود که با حفظ کیفیت تصویر، موج ها و ناهمگونی های تصویر از بین رفته و لبه ها نیز پس از بزرگنمایی شکسته نمی شوند.

همانظور که اطلاع دارید، تصاویر با کیفیت پایین یکی از مشکلات آزار دهنده و کوچک در دنیای گرافیک کامپیوتری می باشد که هر کسی به نوعی با این مشکل حتی برای یک بار هم که شده برخورد کرده است.

اگر با برنامه های ساده نمایش تصویر، روی تصاویر زوم کنید، شطرنجی شدن تصویر را در زمان بزرگنمایی متوجه می شوید و کیفیت تصویر بدست آمده بدتر می شود. یا در صورتی که اندازه تصویر را ۲ برابر کرده آن را ذخیره کنید، متوجه خواهید شد که تصویر نهایی و به دست آمده یک تصویر مات شده و بی کیفیت است.

توضیحات بیشتر، فیلم (خروجی مناسب تر را در فیلم مشاهده کنید) و تصاویری از خروجی پروژه بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت در ادامه مطلب.

به طور مثال، اکثر افراد گوشی تلفن همراه دارند که بیشتر تصاویر تهیه شده با دوربین این گوشی ها کیفیت مناسبی را به جهت چاپ ندارند و یا افراد گرافیست ها که اغلب با این مشکل رو به رور می شوند که ناشی از تصاویر با کیفیت پایین برای چاپ می باشد که از سوی مشتریان ارئه می شود و یا از سطح اینترنت چنین تصاویری را بدست می آورند.

برخی از تصاویر نمونه از پروژه بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت در MATLAB : (خروجی مناسب تر را در فیلم موجود در ادامه مشاهده نمائید)

تصویر خروجی ۱:

matlab image 14219 2 بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab image 14219 3 بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab image 14219 4 بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۴:

matlab image 14219 5 بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۵:

matlab image 14219 6 بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت با نرم افزار متلب


جزئیات محصول

قیمت


25,000 تـــــومان

کــد محصــول:14219


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • یگانه علوی

    سه شنبه , ۵ مرداد

    سلام پروژه خوبیه و کیفیت تصویرش هم عالیه خسته نباشید .

  • ساناز خلیلی

    سه شنبه , ۱۳ مهر

    سلام برای این پروژه از چه توابعی استفاده شده ؟