بهبود تخصیص مانع فرکانسی FFR در شبکه ۴G با متلب به همراه داکیومنت

 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
 • بازدید 570 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (173 امتیاز از 35 رای)
  Loading...

matlab ffr 15106 1 تصویر

پروژه بهبود تخصیص مانع فرکانسی FFR در شبکه ۴G با متلب به همراه داکیومنت و فیلم آموزشی

در این پست پروژه بهبود تخصیص مانع فرکانسی FFR در شبکه ۴G را به همراه فیلم آموزشی و داکیومنت فارسی در متلب آماده کرده ایم که یک پروژه ناب برای تجزیه و تحلیل و کار بر روی فمتوسل و تکنیک های کاهش تداخل در فناوری ۴G است. همچنین یک پروژه عالی در زمینه مخابرات سیار می باشد. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با شبکه های مخابرات سیار و شبکه سلولی پرداخته و قسمتی از فیلم آموزشی آن به همراه تصاویری از خروجی قرار داده شده است.

ظرفیت شبکه های مخابرات سیار روز به روز در حال افزایش است. مردم علاوه بر خدمات صوتی، تقاضای استفاده از خدمات داده از قبیل ویدئو، خدمات پر سرعت اینترنتی و … با استفاده از تلفن همراه نیز می باشند. به این دلیل ساختار شبکه های سلولی از انتقال صدا و سوئیچ های مداری به سمت انتقال داده و سوئیچ های بست ای در حال تغییر است.

این در حالی است که بسیاری از خدمات داده نیازمند سرعت های بالا هستند و ترافیک بالایی را به شبکه تحمیل می کنند. از طرف دیگر، پوشش، مساله مهم دیگری در مخابرات سیار است که از دیرباز به عنوان یک مشکل برای کاربران محیط داخل خانه که در فاصله زیاد از ایستگاه پایه قرار دارند و در معرض تلفات شدید دیوار هستند، مطرح بوده است.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه بهبود تخصیص مانع فرکانسی FFR در شبکه ۴G در ادامه مطلب.

همچنین در مکان های نزدیک به مرز سلول که فاصله کاربران از ایستگاه پایه زیاد است، سطح توان سیگنال دریافتی کاربر پایین است. همچنین این کاربران به علت نزدیکی به ایستگاه های پایه سلول های دیگر، تداخل بالایی را دریافت می کنند. در نتیجه نسبت سیگنال به تداخل کاربر به شدت پایین می آید و در نتیجه کیفیت سرویس افت می کند.

شبکه سلولی:

یک شبکه سلولی متشکل از تعدادی کاربر و دکل مخابراتی می باشد که در آن فرقی نمی کند که کاربران به صورت ثابت یا در حال حرکت در خیابان، درون ساختمان و یا هر جایی دیگری باشند. وظیفه پوشش و ارائه خدمات به کاربران، بر عهده برج های مخابراتی است. همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید، یک سلول، ناحیه است که به وسیله یک دکل پوشش داده شود.

در بعضی از تصاویر شماتیکی که از سلول ها تهیه می شود (مثل پروژه حاضر) یک شهر یا ناحیه به سلول های شش ضلعی تقسیم می شود که در وسط هر شش ضلعی، یک دکل حضور دارد. شبکه سلولی یک شبکه رادیویی است که از تعدادی سلول (دکل های مخابراتی) تشکیل شده است. این سلول ها زمانی که با هم ارتباط برقرار می کنند، پوشش رادیویی بسیار وسیعی را در مناطق جغرافیایی فراهم می سازند. از این طریق دستگاه های فراوانی، به خصوص تلفن های همراه قادر خواهند بود تا در داخل سلول ها در شبکه فعالیت نمایند.

به جهت اینکه در شبکه سلولی پوشش بالای وجود دارد، تداخل کم تر و مصرف انرژی پایین تر، از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و همچنین مهمترین امتیاز این می باشد که قادر است تا تعداد بسیاری از کاربر را در پهنای باند محدود سرویس دهی نماید که این امر با استفاده مجدد از فرکانس و همینطور کنترل تداخل موجود در شبکه امکانپذیر می باشد.

تصاویر خروجی پروژه بهبود تخصیص مانع فرکانسی FFR در شبکه ۴G:

تصویر خروجی ۱:

matlab ffr 15106 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

matlab ffr 15106 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

matlab ffr 15106 4 تصویر

تصویر خروجی ۴:

matlab ffr 15106 5 تصویر


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  بهرام نوری یکشنبه , 3 مرداد

  سلام من یه پروژه دارم برای انجام به همراه یه سری جزییات می تونم براتون ایمیل کنم بررسی کنید ببنید میشه انجام داد .

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمییکشنبه , 3 مرداد

   لطفا با جزئیات کامل ایمیل کنید تا بررسی کنیم.

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  سحر جوادی دوشنبه , 4 مرداد

  سلام من این پروژرو از شما خرید کردم سیستمم مشکل پیدا کرده دانلود نمیشه می تونید برام ایمیلش کنید تو رو خدا ببخشید شرمندتون شدم .

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیدوشنبه , 4 مرداد

   مشکلی نیست. به ایمیلتان ارسال شد.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab