بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب

 • شنبه 7 ژانویه 2017
 • بازدید 637 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (136 امتیاز از 28 رای)
  Loading...

matlab fingerprint 18301 6 تصویر

پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت در نرم افزار MATLAB

پیاده سازی مقاله Fingerprint Image Enhancement: Algorithm and Performance Evaluation

پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت در نرم افزار MATLAB را در این پست آماده کردیم که در آن مقاله پایه ما Fingerprint Image Enhancement: Algorithm and Performance Evaluation بوده است. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با اثر انگشت پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه پردازش تصویر، بینایی ماشین و همینطور هوش مصنوعی قرار داده شده است و مقاله پایه نیز به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

شناسایی اثر انگشت:

شناسایی اثر انگشت یکی از مهم ترین فناوری سیستم های بیومتریک است که طی سال های گذشته بسیار مورد توجه بوده است. اثر انگشت الگوی لبه ها و شیار ها بر روی سطح یا نوک انگشتان است. همانطور که اطلاع دارید، از هر تک تک انگشتان هر فرد در دنیا فقط یک اثر انگشت منحصر به فرد وجود دارد که از ویژگی های برجسته و شیار مانند تشکل شده اند.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله، فیلم از خروجی پروژه بهبود کیفیت و باز سازی تصاویر اثر انگشت در ادامه مطلب.

معرفی پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت:

یک قدم مهم در تطبیق اثر انگشت به صورت خودکار و قابل اعتماد در استخراج جزئیات از تصاویر اثر انگشت بر می داریم که در این باره، عملکرد یک الگوریتم استخراج جزئیات تصاویر، به شدت وابسته به کیفیت تصاویر اثر انگشت ورودی خواهد بود. به منظور اطمینان حاصل از عملکرد الگوریتم، نیاز به یک سیستم خودکار شناسایی و تائید با توجه به کیفیت تصاویر اثر انگشت ورودی خواهیم داشت.

به عنوان مثال، وجود یک الگوریتم مناسب جهت بهبود تصویر اثر انگشت در بخش استخراج جزئیات آن ضروری است. در این پروژه یک الگوریتم بهبود تصاویر اثر انگشت که عملکرد سریع و انطباقی دارد را پیاده سازی می کنیم که می تواند به بهبود وضوح برآمدگی ها و شیار های تصاویر اثر انگشت ورودی بر اساس برآورد گرایش لبه ها بپردازد.

تصاویری از خروجی پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت:

تصویر خروجی ۱:

matlab fingerprint 18301 1 تصویر

تصویر خروجی ۲:

matlab fingerprint 18301 2 تصویر

تصویر خروجی ۳:

matlab fingerprint 18301 3 تصویر

تصویر خروجی ۴:

matlab fingerprint 18301 4 تصویر

تصویر خروجی ۵:

matlab fingerprint 18301 5 تصویر

تصویر خروجی ۶:

matlab fingerprint 18301 6 تصویر


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  فردین شهابی شنبه , 28 ژانویه

  سلام من متلب 2012a نسخه 64 بیتی اون رو روی لبتاب با ویندوزسون نصب کردم.مشکلی که هست اینه که اندازه سایز کدهایی که تو command window مینویسم خیلی ریزه و سخت خونده میشه به نظر شما این مشکلو چه جوری می تونم برطرفش کنم . با تشکر .

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  مهرداد فلاح زاده جمعه , 17 فوریه

  سلام اگه پروژه های دیگه ای مشابه این پروژه باز هم هست آدرسشو لطف می کنید می خوام ببینم برای انجام پروژم کدومشون بیشتر به دردم میخورن .

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab