لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (53 امتیاز از 11 رای)
Loading...

matlab fingerprint 18301 6 بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب

پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت در نرم افزار MATLAB

پیاده سازی مقاله Fingerprint Image Enhancement: Algorithm and Performance Evaluation

پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت در نرم افزار MATLAB را در این پست آماده کردیم که در آن مقاله پایه ما Fingerprint Image Enhancement: Algorithm and Performance Evaluation بوده است. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با اثر انگشت پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه پردازش تصویر، بینایی ماشین و همینطور هوش مصنوعی قرار داده شده است و مقاله پایه نیز به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

شناسایی اثر انگشت:

شناسایی اثر انگشت یکی از مهم ترین فناوری سیستم های بیومتریک است که طی سال های گذشته بسیار مورد توجه بوده است. اثر انگشت الگوی لبه ها و شیار ها بر روی سطح یا نوک انگشتان است. همانطور که اطلاع دارید، از هر تک تک انگشتان هر فرد در دنیا فقط یک اثر انگشت منحصر به فرد وجود دارد که از ویژگی های برجسته و شیار مانند تشکل شده اند.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله، فیلم از خروجی پروژه بهبود کیفیت و باز سازی تصاویر اثر انگشت در ادامه مطلب.

معرفی پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت:

یک قدم مهم در تطبیق اثر انگشت به صورت خودکار و قابل اعتماد در استخراج جزئیات از تصاویر اثر انگشت بر می داریم که در این باره، عملکرد یک الگوریتم استخراج جزئیات تصاویر، به شدت وابسته به کیفیت تصاویر اثر انگشت ورودی خواهد بود. به منظور اطمینان حاصل از عملکرد الگوریتم، نیاز به یک سیستم خودکار شناسایی و تائید با توجه به کیفیت تصاویر اثر انگشت ورودی خواهیم داشت.

به عنوان مثال، وجود یک الگوریتم مناسب جهت بهبود تصویر اثر انگشت در بخش استخراج جزئیات آن ضروری است. در این پروژه یک الگوریتم بهبود تصاویر اثر انگشت که عملکرد سریع و انطباقی دارد را پیاده سازی می کنیم که می تواند به بهبود وضوح برآمدگی ها و شیار های تصاویر اثر انگشت ورودی بر اساس برآورد گرایش لبه ها بپردازد.

تصاویری از خروجی پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت:

تصویر خروجی ۱:

matlab fingerprint 18301 1 بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab fingerprint 18301 2 بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab fingerprint 18301 3 بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب

تصویر خروجی ۴:

matlab fingerprint 18301 4 بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب

تصویر خروجی ۵:

matlab fingerprint 18301 5 بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب

تصویر خروجی ۶:

matlab fingerprint 18301 6 بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با متلب


جزئیات محصول

قیمت


30,000 تـــــومان

کــد محصــول:18301


توضــیحات:دارای فیلم نحوه اجرا است - مقاله پایه آماده دانلود می باشد


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • فردین شهابی

    شنبه , ۹ بهمن

    سلام من متلب 2012a نسخه 64 بیتی اون رو روی لبتاب با ویندوزسون نصب کردم.مشکلی که هست اینه که اندازه سایز کدهایی که تو command window مینویسم خیلی ریزه و سخت خونده میشه به نظر شما این مشکلو چه جوری می تونم برطرفش کنم . با تشکر .

  • مهرداد فلاح زاده

    جمعه , ۲۹ بهمن

    سلام اگه پروژه های دیگه ای مشابه این پروژه باز هم هست آدرسشو لطف می کنید می خوام ببینم برای انجام پروژم کدومشون بیشتر به دردم میخورن .