لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (79 امتیاز از 16 رای)
Loading...

matlab aco 13936 1 بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب

پروژه بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان با MATLAB

پیاده سازی مقاله Relevance–redundancy feature selection based on ant colony optimization

در این پست پروژه بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب به همراه ترجمه مقاله و داکیومنت (توضیح خط به خط کدها) را با عنوان مقاله Relevance–redundancy feature selection based on ant colony optimization آماده کرده ایم که با استفاده از کتابخانه عمومی GUI طراحی و پیاده سازی شده است. در ادامه به شرح مختصری از این پروژه الگوریتم فرا ابتکاری و هوشمند پرداخته و فیلم (چند دقیقه از فیلم آموزشی پروژه) و تصاویر از خروجی آن را قرار داده ایم. مقاله اصلی نیز به صورت رایگان قابل دانلود است.

مرحله اولیه این برنامه، مربوط به الگوریتم مورچگان می باشد که داده های موجود در دیتاسیت های ویژگی اماده را دریافت کرده و در پایان اجرای الگوریتم، به هر یک از ویژگی ها (فیوچرها) یک مقدار برازندگی تخصیص میدهد، بگونه ای که تعدادی از ویژگی ها دارای ارزش عددی بیشتر نسبت به ویژگی های دیگر می گردد، پس از این مرحله نسبت خاصی از ویژگی های کلی را بر اساس برازندگی عددی آنها انتخاب می کنیم.

به طور مثال، اگر ما ۹ ویژگی داشته باشیم، بعد از امتیاز دهی توسط الگوریتم مورچگان، تعداد ۶۰% از کل ویژگی ها که ۵ می شود، را انتخاب می کنیم تا برای خوشه بندی از طریق یکی از الگوریتم های خوشه بندی SVM و DT مورد استفاده قرار گیرد.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب در ادامه مطلب.

در این پروژه بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان به طور کلی، دو نسخه از الگوریتم مورچگان مورد استفاده قرار گرفته است که تفاوت انها در انتخاب عدد r (برازندگی اولیه) و نحوه جستجو می باشد که در متن برنامه به انها اشاره شده است. خروجی برنامه نرخ خطا می باشد، اما در این پروژه مقادیر خام دقت کلاس بندی نیز قابل استفاده می باشد.

محیط گرافیکی پروژه بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان :

برنامه به شکل یک نرم افزار کاملا گرافیکی طراحی و اجرا شده است و دارای دو عدد منو می باشد که اولی برای انتخاب تعدادی ویژگی از هر کدام از دیتاست های موجود و سپس تعیین نرخ خطا برای هر یک از نسخه های الگوریتم مورچگان مورد استفاده قرار گرفته است و دومی برای انتخاب تعداد ویژگی های متوالی برای تک تک دیتاست ها به شکل آپشن و سپس تعیین نرخ خطای هر یک، بر اساس تعداد ویژگی ها به ازای نسخه اول و دوم، استفاده شده است.

توضیحات بیشتر و تحلیل کدها، در داکیومنت آمده است.

برخی از تصاویر خروجی بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب :

تصویر خروجی ۱:

matlab aco 13936 2 بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab aco 13936 3 بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab aco 13936 4 بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب

تصویر خروجی ۴:

matlab aco 13936 5 بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچگان برای انتخاب ویژگی با متلب


جزئیات محصول

قیمت


80,000 تـــــومان

کــد محصــول:13936


توضــیحات:ترجمه مقاله ، داکیومنت کامل و فیلم آموزشی دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • علی

  پنج شنبه , ۶ خرداد

  سلام ببخشید می تونم بپرسم حجم این پروژه چقده ؟

 • نوآوران گرمی

  جمعه , ۷ خرداد

  پروژه به همراه فیلم آموزشی و داکیومنت 49 مگابایت به صورت فایل فشرده است.

 • سپیده جوادی

  سه شنبه , ۱۳ مهر

  سلام یه پروژه دارم با متلب می تونید پیاه سازیشو برام انجام بدید ؟

 • نوآوران گرمی

  یکشنبه , ۱۸ مهر

  توضیحاتش رو در ایمیل ارسال کنید تا بررسی کنیم.