تجزیه و تحلیل انتشار دو بعدی با نرم افزار متلب

 • جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
 • بازدید 388 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (49 امتیاز از 10 رای)
  Loading...

diffusion 19524 1 تصویر

تجزیه و تحلیل انتشار دو بعدی با متلب

در پست فوق پروژه تجزیه و تحلیل انتشار دو بعدی با متلب را قرار دادیم که با استفاده از روش المان محدود به صورت استاتیکی تحلیل شده و گراف های مربوطه را در خروجی نرم افزار متلب نمایش می دهد.

در ادامه مطالبی را در این خصوص بیان می کنیم و در انتها نیز فیلم کوتاهی از اجرای برنامه متلب را جهت رویت دوستان قرار داده شده است.

توضیحاتی در خصوص پروژه تحلیل انتشار دو بعدی با متلب:

یک کاغذ صاف را که به شکل مربع است در نظر بگیرید، که سه طرف آن در تماس با آب خالص است، و طرف چهارم آن به یک محلول غلیظ تری با چگالی ۰٫۰۰۱ کیلوگرم بر متر مکعب متصل است.

طول هر طرف ۰٫۱ متر است و با توجه به متقارن بودن فقط نیمی از صفحه را مورد بررسی قرار می گیرد که مش اجزا محدود بر روی کاغذ مورد نظر نشان داده شده است. و شرایط مرزی به صورت زیر اعمال می شود.

c(0, y) = c(x, 0) = c(0.1, y) = 0

c(x, 0.1) = 10^-3

در نهایت، این معادله با تعریف شرایط مرزی (bc) و حل سیستم معادلات محاسبه می شود.

پس از اجرای برنامه گراف مش بندی به نمایش در می آید و سپس از طرف نرم افزار پیغامی جهت ادامه برنامه و نمایش بردار شار داده می شود که پس از فشردن دکمه اینتر به مرحله بعدی رفته و بردار شار نمایش داده می شود.

در انتها نیز پیغامی برای کاربر داده می شود که با فشردن کلید اینتر خطوط کانتور نمایش داده می شود که این تصاویر در زیر دیده می شود.

خروجی برنامه متلب به صورت گراف:

diffusion 19524 4 تصویر

diffusion 19524 2 تصویر

diffusion 19524 3 تصویر

برای دریافت توضیحات بیشتر می توانید فایل PDF را در ۷ صفحه دانلود نموده و مطالعه نمایید.

دوستان می توانند برای دریافت کد های پروژه تجزیه و تحلیل انتشار دو بعدی با متلب از باکس دانلود اقدام نمایند.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس
انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab