تحقیق ماشین حفاری تونل TBM به صورت فایل پاورپوینت

 • پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵
 • بازدید 1,169 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (124 امتیاز از 25 رای)
  Loading...

Tunel Boring Machine 16683 تصویر

تحقیق ماشین حفاری تونل TBM به صورت فایل پاورپوینت

در این پست برای دوستان تحقیق ماشین حفاری تونل TBM به صورت فایل پاورپوینت به تعداد ۳۷ صفحه تهیه کردیم که امیدوارم مفید و ارزنده باشد.

در ادامه نیز توضیحاتی مختصر از تحقیق ماشین حفار داده می شود و در انتها فیلمی کوتاه از شمای آن جهت مشاهده دوستان گنجانده شده است.

مقدمه ای بر تحقیق ماشین حفار تونل(TBM):

تونل ها و فضاهای زیر زمینی برای مقاصد متنوعی مانند حمل و نقل، عبور آب، فضاهای زیر زمینی و غیره ایجاد می شود. برای این منظور از روش های مختلفی مانند حفاری دستی و انفجار استفاده می شد.

به دلیل نداشتن صرفه ی اقتصادی و زمان بر بودن پروژه و بالا بودن احتمال حوادث. ماشین حفاری تونل به نام TBM(tunnel boring machine) اختراع گردید.

قسمتی از تاریخچه توسعه TBM:

اولین سپر محافظ تونل توسط سرمارک ایزامبارد برونل در سال ۱۸۲۵ و برای حفر تونل تیمز ساخته شده است. در سال ۱۹۵۰ جیمز رابینز در شرکتش دستگاه هایی ساخت که می توانستند ۱۶۰ فوت از سنگ رسی را در ۲۴ ساعت حفر کنند. که نسبت به روش های رایج در آن هنگام ده برابر سریعتر بود.

برای دانلود تحقیق ماشین حفاری تونل TBM به صورت فایل پاورپوینت در ادامه مطلب.

معرفی ماشین حفار تون TBM:

دستگاه حفاری تونل TBM  یا (Tunnel boring maehine ) که با نام مول (MOLE) نیز شناخته می شود، دستگاهی است که برای حفاری تونل ها از آن استفاده می گردد.

تقسیم بندی ماشین های T.B.M ) Tunnel Boring Machine):

OPEN TBM دستگاه حفر تونل سپر باز

Single shildTBM دستگاه های حفر تمام مقطع تک سپری

Doublshield TBM دستگاه های حفر تمام مقطع تلسکوپی

 (Erthpressure balance) EPB دستگاه

(Slung PressurBalanse) SPB دستگاه

مقایسه انواع ماشین های حفر تونل (TBM) :

در این قسمت دستگاه های حفر تونل سپر باز، تمام مقطع تک سپری و تمام مقطع تلسکوپی بررسی می شود.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab