لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

تحلیل تیر طره ای دو بعدی با متلب (MATLAB)

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (19 امتیاز از 4 رای)
Loading...

Cantilever beam 18673 1 تحلیل تیر طره ای دو بعدی با متلب (MATLAB)

تحلیل تیر طره ای دو بعدی با متلب (MATLAB)

با توجه به شکل مورد نظر این پست مربوط هست به تحلیل تیر طره ای دو بعدی با متلب (MATLAB) و نیز مشخص است تیر طره ای (یک سر گیردار) از نظر تحلیلی معین می باشد که نیرویی به مقدار ۲۰۰۰ کیلوگرم در انتهای آزاد تیر به صورت متمرکز اعمال شده و نیز بیشترین تغییر مکان به وجود آمده در همان نقطه از تیر ایجاد می شود.

در روی تیر طره ای دو بعدی، سه نود (گره) انتخاب شده و کد گذاری گردیده است که مطابق شکل زیر در این نقاط مقدار جابجایی و نیرو های به وجود آمده محاسبه می گردد.

در کد نویسی برای تحلیل تیر یک سر گیردار دو بعدی با متلب (MATLAB) از روش المان محدود استفاده گردیده، که با تشکیل روابط به صورت ماتریس، محاسبات را انجام داده سپس نتایج را نمایش می دهدکه در این پروژه نیروهای تکیه گاهی و تغییر مکانهای به وجود آمده در تیر را محاسبه و نمایش می دهد.

اطلاعات ورودی تیر طره ای دو بعدی:

۱-مساحت مقطع تیر                  A= 20cm^2

۲- ممان اینرسی تیر                I= 1000cm^4

۳-طول دهانه تیر                          L=160cm

۴- مدول الاستیسیته تیر  E= 2*10^6 kg/cm6^2

مطابق شکل زیر نامگذاری عکس العمل های تکیه گاهی، جابجایی و دوران گره ها (نود ها) از شماره ۱ تا ۶ بوده که برای عکس العمل ها به ترتیب شماره ۱ بیانن کننده نیروی تکیه گاهی قائم و شماره ۲ نیز مقدار لنگر ایجاد شده در محل گره مورد نظر است که به همین روال تا انتها پیش می رود.

برای مشخص کردن محل جابجایی و دوران نیز به ترتیب گفته شده در بالا عدد ۱ بیانگر مقدار جابجایی قائم و عدد ۲ نیز مقدار دوران می باشد که در خروجی برنامه  این مقادیر قابل روئیت است.

Cantilever beam 18673 تحلیل تیر طره ای دو بعدی با متلب (MATLAB)

خروجی نرم افزار برای تحلیل تیر طره ای دو بعدی با متلب (MATLAB) :

در خروجی نشان داده شده نیرو های تکیه گاهی حاصل از تحلیل بر حسب کیلوگرم، تغییر مکان ها بر حسب سانتی متر، لنگر ایجاد شده برحسب کیلوگرم در سانتیمتر و مقدار دوران بر حسب رادیان می باشد.


Number of

  ۱

  ۲

  ۳

  ۴

  ۵

  ۶

Displecment and Rotations (تغییر مکان و دوران)

u =

    ۰

    ۰

   -۰٫۴۲۶۷

   -۰٫۰۰۹۶

   -۱٫۳۶۵۳

   -۰٫۰۱۲۸Reactions (forces and Moments)(نیرو های تکیه گاهی و لنگر )

f =

۱٫۰e+05 *

    ۰٫۰۲۰۰

    ۳٫۲۰۰۰

         ۰

         ۰

   -۰٫۰۲۰۰

         ۰

دوستان می توانند برای دریافت پروژه تحلیل تیر طره ای دو بعدی با متلب از باکس دانلود اقدام نمایند.


جزئیات محصول

قیمت


20,000 تـــــومان

کــد محصــول:18673


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید