لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

تحلیل تیر نا معین دو بعدی با متلب (MATLAB)

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (39 امتیاز از 8 رای)
Loading...

beam2d matlab 18436 1 تحلیل تیر نا معین دو بعدی با متلب (MATLAB)

تحلیل تیر نا معین دو بعدی با متلب (MATLAB)

با توجه به شکل نشان داده شده در تحلیل تیر نا معین دو بعدی، مشخص است تیر مربوطه از نظر تحلیلی دارای یک درجه نامعینی می باشد و یک نیروی متمرکز به مقدار ۵۰۰۰ کیلوگرم به آن اعمال می شود که بیشترین تغییر مکان ایجاد شده در همان نقطه از تیر اتفاق می افتد.

در کد نویسی برای تحلیل تیر نا معین دو بعدی با متلب (MATLAB) از روش المان محدود استفاده شده است، که پس از اجرای برنامه و تحلیل های صورت گرفته شده، نیروهای تکیه گاهی و تغییر مکانهای به وجود آمده در تیر را محاسبه و نمایش می دهد.

اطلاعات ورودی برای تحلیل تیر نا معین دو بعدی با متلب (MATLAB):

۱-مساحت مقطع تیر A= 20cm^2

۲- ممان اینرسی تیر I= 1000cm^4

۳-طول دهانه تیر L1-2= 600cm

۳-طول دهانه تیر L2-3= 200cm

۴- مدول الاستیسیته تیر E= 2*10^6 kg/cm6^2

beam2d matlab 18436 2 تحلیل تیر نا معین دو بعدی با متلب (MATLAB)

با توجه به شکل پایین نامگذاری عکس العمل های تکیه گاهی، جابجایی و دوران گره ها از شماره ۱ تا ۶ می باشد که برای عکس العمل ها به ترتیب شماره ۱ بیانگر نیروی تکیه گاهی قائم و شماره ۲ نیز مقدار لنگر ایجاد شده در محل گره مورد نظر است که تا انتها به همین روال می باشد.

برای جابجایی و دوران نیز به ترتیب گفته شده عدد ۱ بیانگر مقدار جابجایی قائم و عدد ۲ نیز مقدار دوران می باشد که در خروجی برنامه مقادیر فوق قابل مشاهده است.

خروجی نرم افزار برای تعیین نیروهای تکیه گاهی و تغییر مکان تیر با متلب:

در خروجی نشان داده شده نیرو های تکیه گاهی حاصل از تحلیل بر حسب کیلوگرم، تغییر مکان ها بر حسب سانتی متر، لنگر ایجاد شده برحسب کیلوگرم در سانتیمتر و مقدار دوران بر حسب رادیان می باشد.

Number of

۱

 ۲

 ۳

 ۴

 ۵

 ۶

Displecment and Rotations 

u =

۰

۰

-۱۱٫۶۶۶۷

-۰٫۰۱۲۵

۰

۰٫۰۵۰۰

Reactions (forces and Moments)

f =

۳۴۴۰

۷۵۰۰۰۰

-۵۰۰۰

۰

۱۵۶۰

۰

دوستان می توانند برای دریافت فایل اصلی از باکس دانلود اقدام نمایند.


جزئیات محصول

قیمت


20,000 تـــــومان

کــد محصــول:18436


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید