تحلیل مدل میانگین گیری بیزین (BMA) در R به همراه داکیومنت

 • یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹
 • بازدید 318 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (50 امتیاز از 10 رای)
  Loading...

bayesian model averaging bma r 23445 10 تصویر

تحلیل مدل میانگین گیری بیزین (BMA) در R

در این بخش پروژه تحلیل مدل میانگین گیری بیزین (BMA) در زبان R و با نرم افزار RStudio به همراه داکیومنت فارسی کامل ۷ صفحه ای در ورد آماده کرده ایم که در این تحلیل از پکیج BMA استفاده می شود. داده به کار رفته در آن attitude نام دارد که مربوط به نظرسنجی از کامندان یک شرکت می باشد که تشکیل شده از ۷ ستون و ۳۰ سطر است. در ادامه توضیحاتی از مدل BMA ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط RStudio قرار داده شده و توضیحات کامل و مرحله به مرحله از تحلیل نیز در داکیومنت ارائه شده است.

مدل میانگین گیری بیزین (BMA)

پس پردازش آماری خروجی های مدل عددی به صورت گسترده توسط مراکز تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرد تا تطابق بین پیش بینی های مدل و مشاهدات سطحی در مکان های مورد نظر بهتر شود. یکی از مهمترین روش های پس پردازش آماری، روش مدل میانگین گیری بیزین (Bayesian Model Averaging – BMA) می باشد. معمولا تحلیل های آماری استاندارد مانند تحلیل رگرسیون، براساس یک مدل آماری که اغلب این مدل از میان چندین مدل برای داده ها انتخاب شده، انتخاب می شود و تحلیلگر داده مطمئن نیست که مدل انتخاب شده بهترین است یا خیر و این یک منبع عدم قطعیت در نتیجه گیری می باشد. مدل میانگین گیری بیزین (BMA) با در نظر گرفتن تمامی مدل های آماری گروهی به جای بهترین مدل واحد بر این مشکل غلبه کرده است. در واقع BMA روشی جهت ترکیب پیش بینی ها از چند مدل آماری با ضرایب وزنی متغیر می باشد.

تکنیک بیزین به وسیله Kass و Raftery در سال ۱۹۹۵ و Hoeting et al در سال ۱۹۹۹ ارائه شده است. این روش بر اساس فرمول بیزین برای به دست آوردن احتمال پسین مدل های مفهومی مختلف می باشد. روش BMA برای برآورد توزیع احتمال پسین برای هر مدل است. احتمالات پسین مدل، مقادیر عددی غیر منفی می باشند که مجموع آنها برابر با یک است و برآورد آن نیاز به احتمال پیشین مدل دارد که احتمال پیشین مدل با استفاده از دانش متخصص تعیین می شود و یا اینکه می تواند برای همه مدل ها برابر در نظر گرفته شود. در این روش مدل هایی با عملکرد پیش بینی بهتر، وزن های بالاتری را دریافت می کنند.

تصاویر خروجی پروژه در محیط آر استودیو

bayesian model averaging bma r 23445 1 تصویرbayesian model averaging bma r 23445 2 تصویرbayesian model averaging bma r 23445 3 تصویر bayesian model averaging bma r 23445 4 تصویر bayesian model averaging bma r 23445 5 تصویر bayesian model averaging bma r 23445 6 تصویر bayesian model averaging bma r 23445 7 تصویر bayesian model averaging bma r 23445 8 تصویر bayesian model averaging bma r 23445 9 تصویر bayesian model averaging bma r 23445 10 تصویر


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab