تخمین رطوبت خاک هنگام نفوذ آب با متلب

 • دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵
 • بازدید 221 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (34 امتیاز از 7 رای)
  Loading...

تخمین رطوبت خاک هنگام نفوذ آب با متلب

پروژه تخمین رطوبت خاک هنگام نفوذ آب با MATLAB

در این پست پروژه تخمین رطوبت خاک هنگام نفوذ آب با متلب را آماده کرده ایم که یک پروژه مناسب برای کاربرانی که علاقمند به مباحث عمران و کشاورزی می باشند، است.

رطوبت خاک یک بخش بسیار کوچکی از آب های موجود در سراسر دنیا می باشد، اما حدودا تمامی فرایند های هیدرولوژی که در خاک اتفاق می افتد را کنترل می کند، به این صورت که بارش را به دو بخش رواناب و ذخیره زیر زمینی طبقه بندی می نماید. رطوبت خاک اجزا انرژی که قابل دسترس هستند را در سطح زمین که دو بخش گرمای نهان و آشکار را شامل می شود، در مبادله با اتمسفر تنظیم می نماید.

رطوبت خاک روی تبخیر و تعرق و همچنین موفقیت کشاورزی تاثیر گذار است. در مطالعات محیطی، درصد رطوبت یک کلمه مهم در حوضه ی کشاورزی، هیدرولوژی و همینطور هواشناسی می باشد. تعیین و یا تخمین رطوبت خاک را به روش های مختلفی می توان انجام داد که معروف ترین، دقیق ترین و پرکاربردترین آنها روش وزنی می باشد.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصویر خروجی پروژه تخمین رطوبت خاک هنگام نفوذ آب در ادامه مطلب.

اندازه گیری رطوبت خاک به صورت کلی به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. تکنیک دی الکتریک، از روش های اندازه گیری حجمی می باشد که رطوبتی که در خاک است را با اندازه گیری ثابت دی الکتریک (K) خاک (سرعت حرکت امواج در خاک)، نشان میدهد.

به کارگیری روش های اندازه گیری رطوبت خاک با توجه به خصوصیات غیر عادی آب از نظر ثابت دی الکتریک همچون روش انعکاس سنجی زمانی (TDR) و همچنین تتاپروب از زمانی، به صورت گسترده توسعه یافته است. مفاهیم اساسی در رابطه با روش TDR و روش های اصلاحی آن، رفتار دی الکتریک خاک می باشد.

تصویر خروجی:

تخمین رطوبت خاک هنگام نفوذ آب با متلب


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس
انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab