ارزیابی تداخل بین سیگنال حامل در سیستم OFDM با توجه به آفست فرکانس در متلب

ici ofdm due frequency offset matlab 21831 1 تصویر

تداخل بین سیگنال حامل در سیستم OFDM

در این بخش پروژه ارزیابی تداخل بین سیگنال حامل در سیستم OFDM را با نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا آماده کردیم که با توجه به آفست فرکانس انجام شده و مرجع آن یک مقاله کوتاه انگلیسی می باشد که به همراه پروژه ارائه خواهد شد. در ادامه به معرفی این پروژه الکترونیک و مهندسی مخابرات پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی قرار داده شده است.

معرفی پروژه

در این پروژه به ارزیابی تاثیر آفست فرکانس می پردازیم که نتیجه آن تداخل بین سیگنال حامل (Inter Carrier Interference – ICI) در حال دریافت یک نماد تعدیل شده در سیستم مدولاسیون تقسیم فرکانس عمود برهم (Orthogonal Frequency-Division Multiplexing – OFDM) می باشد. در مرحله اول در رابطه با نحوه ارسال و دریافت سیستم OFDM و همینطور تاثیر آفست فرکانس بحث کرده و فقدان تعامد و همچنین سیگنال حاصل به منظور کاهش نسبت سیگنال به نویز (Signal to Noise Ratio – SNR) مربوط به آفست فرکانس را تعریف خواهیم کرد. این ارزیابی با استفاده از نرم افزار متلب پیاده سازی شده است. نتایج به دست آمده از شبیه سازی در Matlab کمی بهتر از نتایج تئوری می باشند و دلیل آن نیز این است که نتیجه شبیه سازی به کمک خطای میانگین برای تمامی زیر حامل ها محاسبه می گردد.

تصاویر خروجی پروژه تداخل بین سیگنال حامل در سیستم OFDM

ici ofdm due frequency offset matlab 21831 2 تصویر

شکل ۱

ici ofdm due frequency offset matlab 21831 3 تصویر

شکل ۲


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab