ترکیب تصویر با وضوح پایین به فرایند بازیابی فاز با الگوریتم HIO در متلب

matlab cdi hio 19413 1 تصویر

پروژه ترکیب تصویر با وضوح پایین به فرایند بازیابی فاز در MATLAB

پیاده سازی مقاله PPAP: Phasing Processing with A Priori

پروژه ترکیب تصویر با وضوح پایین به فرایند بازیابی فاز با هدف بهبود الگوریتم ترکیبی ورودی و خروجی (HIO) با نرم افزار MATLAB را با عنوان مقاله PPAP: Phasing Processing with A Priori آماده کردیم که در ادامه به معرفی پروژه، الگوریتم HIO و تصویربرداری پراش منسجم (CDI) پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه پردازش تصویر به همراه لینک دانلود رایگان مقاله مرجع قرار داده شده است.

معرفی پروژه ترکیب تصویر با وضوح پایین به فرایند بازیابی فاز:

این پروژه با هدف بهبود بخشیدن به الگوریتم HIO با ترکیب یک تصویر با وضوح پایین به فرایند بازیابی فاز می باشد که این روش در اکثر الگوریتم های پردازش تصویر مورد استفاده قرار می گیرد.

تصویربرداری پراش منسجم (CDI) چیست ؟

تصویربرداری پراش منسجم (CDI)، یک تکنیک دو بعدی و سه بعدی برای بازسازی تصویر از ساختار های نانو مقیاس مانند نانولوله است. در CDI، یک پرتو بسیار منسجم از اشعه ایکس، الکترون ها یا دیگر ذرات موجی یا فوتون (واحد شدت نور وارده به شبکیه چشم) بر روی یک شی می باشد که در آن شدت پراش نمونه اندازه گیری می شود و یک روشی است که به طور گسترده در بررسی ساختارهای غیر دوره ای در سیستم های بیولوژیکی مانند ویروس ها و همینطور بررسی سلول ها مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقالعه مرجع، مشاهده فیلم و تصاویری از خروجی پروژه ترکیب تصویر با وضوح پایین به فرایند بازیابی فاز در ادامه مطلب.

الگوریتم های بازیابی چندین فاز:

الگوریتم های بازیابی چندین فاز، به منطور استخراج مولفه فاز از مولفه شدت بیش از نمونه توسعه یافته اند و از شناخته شده ترین الگوریتم های ترکیبی ورودی و خروجی هیبرید (HIO) می باشند.

الگوریتم ترکیبی ورودی و خروجی (HIO) چیست ؟

الگوریتم ترکیبی ورودی و خروجی (Hybrid Input Output – HIO) یک الگوریتم تکرار شونده به منطور بازیابی فاز در تصویربرداری پراش منسجم (CDI) است که با مجموعه ای از مراحل تصادفی به عنوان حدس اولیه شروع می شود.

منبع توضیحات ارائه شده در اینجا برای روش CDI و الگوریتم HIO ، سایت ویکی پدیا است که توضیحات بیشتر آنها از دو لینک زیر قابل دسترسی می باشند:

تصویربرداری CDI:

https://en.wikipedia.org/wiki/Coherent_diffraction_imaging

الگوریتم HIO:

https://en.wikipedia.org/wiki/Hybrid_input_output_(HIO)_algorithm_for_phase_retrieval

تصاویری از خروجی پروژه ترکیب تصویر با وضوح پایین به فرایند بازیابی فاز:

تصویر خروجی ۱:

matlab cdi hio 19413 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

matlab cdi hio 19413 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

matlab cdi hio 19413 4 تصویر

تصویر خروجی ۴:

matlab cdi hio 19413 5 تصویر

تصویر خروجی ۵:

matlab cdi hio 19413 6 تصویر

تصویر خروجی ۶:

matlab cdi hio 19413 7 تصویر

تصویر خروجی ۷:

matlab cdi hio 19413 8 تصویر

تصویر خروجی ۸:

matlab cdi hio 19413 9 تصویر

تصویر خروجی ۹:

matlab cdi hio 19413 10 تصویر


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

    لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

    مشاهده لیست کامل
    مشاهده لیست کامل
    socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab