لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (34 امتیاز از 7 رای)
Loading...

matlab afsordegi 18279 1 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

پروژه تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در MATLAB

پروژه تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF را در نرم افزار متلب در این پست آماده کردیم که همراه با مقایسه عملکردی آنها در اجرا و تشخیص می باشد که یک پروژه مناسب در زمینه شبکه های عصبی و هوش مصنوعی است. در ادامه به نحوه عملکرد پروژه پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی (خروجی کامل در فیلم) آن قرار داده شده است که فیلم به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده می باشد.

معرفی پروژه تشخیص افسردگی با شبکه عصبی:

در این پروژه شبکه عصبی و هوش مصنوعی یکسری داده از فایل اکسل خوانده شده (از قبل در برنامه عینا آنها را به صورت پرسش نامه ایجاد کردیم) و در آخر یکی از مقادیر افسردگی اساسی، افسردگی ثانویه و افسردگی دو قطبی نوع یک و نوع دو را تشخیص می دهد. همچنین از الگوریتم Kmeans نیز در این پروژه استفاده شده است.

فایل های اصلی پروژه در دو بخش به نام های depressing_asasi.m و depressing_doghotbi.m می باشد که با استفاده از تب اساسی در فایل اکسل توسط ۳ شبکه عصبی MLP و SVM و RBF به کمک ۱۰ گره نرون ورودی (که می توانید تغییر نیز بدهید) طراحی شده است، بدین صورت است که از کاربر سوال می کند و در نهایت در خروجی (بخش Command Window از MATLAB) عبارت افسردگی اساسی یا افسردگی ثانویه بر اساس انتخاب ها تعیین می گردد.

لازم به ذکر است که پروژه آمده سازی گردیده است یعنی آموزش دیده (از شبکه های عصبی ذکر شده استفاده شده است) و یک بار آموزش کافیست که ما از قبل اینکار را انجام دادیم.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه تشخیص افسردگی با شبکه عصبی در ادامه مطلب.

اجرای بخش اصلی پروژه:

پس از اجرای پروژه، از کاربر سوال می شود که در حالت اول یکی از گزینه های ذکر شده در زیر را انتخاب کند، پس از انتخاب و پاسخ به بله و خیر، می بایست نوع شبکه عصبی (MLP, SVM, RBF) انتخاب گردد و نوع دوره (مانیا یا هیپومانیا) نیز مشخص شود، سپس در حالت دوم نیز باید یکی از گزینه های ذکر شده در زیر انتخاب شود تا برنامه با آنالیز و مقایسه آنها، پاسخ دهد که فرد مورد نظر دچار کدام نوع افسردگی (افسردگی اساسی، افسردگی ثانویه و یا افسردگی دو قطبی نوع یک و نوع دو) می باشد.

حالت های مورد بررسی در پروژه تشخیص افسردگی با شبکه عصبی:

خلق افسرده، فقدان احساس لذت، اختلال در اشتها بدون علت مشخص، کاهش انرژی، احساس گناه، افکار خودکشی، بی ارزش بودن، بی خوابی، اضطراب روانی، اضطراب جسمانی، کاهش وزن بدون گرفتن رژیم خاص، عدم قدرت تصمیم گیری، احساس خستگی ذهنی، عدم امید آینده، عدم رضایت از زندگی، کاهش میل جنسی، اختلال در کار، اختلال در علایق، عدم قدرت تمرکز، کندی حرکت، گریه کردن، عدم احساس موفقیت، غمگین بودن، مواد محرک، بیماری جسمانی، افزایش انرژی، نشاط زیاد، تحریک پذیری مفرط، صحبت کردن با سرعت زیاد، پرحرفی، خواب کم، پرش افکار، حواسپرتی، عدم تمرکز، خود بزرگ بینی، قضاوت ضعیف، ولخرجی، افزایش فعالیت اجتماعی، افزایش فعالیت جنسی، افزایش زمان مطالعه، رانندگی پرخطر، سرمایه گذاری پر ریسک، برقراری جنسی  بدون در نظر گرفتن عواقب، افزایش فعالیت های شغلی، افزایش فعالیت های تحصیلی.

تصاویری از خروجی پروژه تشخیص افسردگی با شبکه عصبی (تصاویر بیشتر را در فیلم خروجی مشاهده کنید):

تصویر خروجی ۱:

matlab afsordegi 18279 2 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۲:

matlab afsordegi 18279 4 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۳:

matlab afsordegi 18279 3 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۴:

matlab afsordegi 18279 5 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۵:

matlab afsordegi 18279 6 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۶:

matlab afsordegi 18279 7 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۷:

matlab afsordegi 18279 8 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۸:

matlab afsordegi 18279 9 تشخیص افسردگی با شبکه عصبی MLP و SVM و RBF در متلب به همراه داکیومنت


جزئیات محصول

قیمت


45,000 تـــــومان

کــد محصــول:18279


توضــیحات:دارای داکیومنت کامل و فیلم نحوه اجرا است


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 21 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • جواد قیاسی

    شنبه , ۹ بهمن

    باسلام من برنامه matlab2013a را نصب کرذم. وقتی سیستم را روشن میکنم برای اولین بار نرم افزار بالا می آید ولی اگر ببندم و دوباره باز کنم دیگر برنامه اجرا نمی شودمگه اینکه ریستارتش بکنم می خواستم علت این کارو بدونم ؟

  • رویا عابدی

    جمعه , ۲۹ بهمن

    سلام اگه بخوایم این پروژرو برامون پیاده سازی کنین تا کی میتونین تحویل بدین .