لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با نرم افزار NS2

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
Loading...

ns2 wsn sybil 19503 1 تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با نرم افزار NS2

پروژه تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با NS2

شبیه سازی مقاله Detection Of Sybil Attack In Mobile Wireless Sensor Networks

پروژه شبیه سازی تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم (WSN) با نرم افزار NS2 را با عنوان مقاله Detection Of Sybil Attack In Mobile Wireless Sensor Networks آماده کردیم که در ادامه به معرفی این پروژه امنیت شبکه پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی آن به همراه لینک دانلود رایگان مقاله مرجع قرار داده شده است.

معرفی پروژه تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم:

امنیت در شبکه های سنسوری بیسیم یکی از عمده ترین چالش ها می باشد؛ از این رو در بسیاری از پژوهش های مرتبط با امنیت شبکه های بی سیم، به بحث حملات در مسیریابی شبکه سنسوری پرداخته می شود. در این پروژه تمرکز ما بر روی حمله ﺳﯿﺒﻞ (Sybil) و تشخیص آن در شبکه مورد نظر می باشد.

زمانی که یک گره غیر مجاز ادعا می کند که هویت های چندگانه و یا ادعا های شناسه جعلی است، آن را به نام حمله Sybil می شناسیم. در این پژوهش یک الگوریتم مناسبی به منطور تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم ارائه شده است. الگوریتم پیشنهادی بر روی شبکه پیاده سازی شده و خروجی ها و نسبت تحویل بسته، قبل و بعد از حمله مقایسه شده و نتیجه می گیریم عملکرد شبکه پس از تشخیص حمله Sybil بهبود یافته است.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله مرجع، مشاهده فیلم و تصاویری از خروجی پروژه تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم در ادامه مطلب.

شبکه های حسگر بی سیم (WSN):

ظهور شبکه های حسگر به عنوان یکی از روند های تکنولوژی غالب در دهه های آینده تبدیل شده است که چالش های متعدد و منحصر به فردی را برای محققان ایجاد کرده است. توسعه شبکه های حسگر بی سیم با کاربردهای نظامی مانند نظارت بر میدان نبرد، یک انگیزه بوده است.

امروزه از چنین شبکه هایی در بسیاری از برنامه صنعتی و مصرفی مانند نظارت بر فرآیند های صنعتی و کنترل، نظارت بر سلامت دستگاه، محیط زیست و نظارت زیستگاه، برنامه های کاربردی بهداشت و درمان، اتوماسیون خانگی و کنترل ترافیک استفاده می شود. پروتکل های مسیریابی در شبکه های حسگر بی سیم با چالش های مانند حملات مختلف، حداکثر طول عمر، تحمل پذیری خطا و خواص خود پیکربندی گره ها رو به رو هستند.

تصاویری از خروجی پروژه شبیه سازی تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم (WSN):

 تصویر خروجی ۲:

ns2 wsn sybil 19503 2 تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با نرم افزار NS2

 تصویر خروجی ۳:

ns2 wsn sybil 19503 3 تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با نرم افزار NS2

 تصویر خروجی ۴:

ns2 wsn sybil 19503 4 تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با نرم افزار NS2

 تصویر خروجی ۵:

ns2 wsn sybil 19503 5 تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با نرم افزار NS2

 تصویر خروجی ۶:

ns2 wsn sybil 19503 6 تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با نرم افزار NS2

 تصویر خروجی ۷:

ns2 wsn sybil 19503 7 تشخیص حمله Sybil در شبکه سنسوری بیسیم با نرم افزار NS2


جزئیات محصول

قیمت


80,000 تـــــومان

کــد محصــول:19503


توضــیحات:مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید