لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف HMM با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (34 امتیاز از 7 رای)
Loading...

matlab zamin keshavarzi hmm 14113 1 تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف HMM با متلب

پروژه تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف HMM در MATLAB

در این پست پروژه تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف HMM با متلب را آماده کرده ایم که یک پروژه مناسب در زمینه پردازش تصویر، بینایی ماشین و سنجش از دور می باشد. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با سنجش از دور پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه را قرار داده شده است.

سنجش از دور، علم، هنر و فن جمع آوری طلاعات در مورد یک شی، ناحیه یا پدیده می باشد که از راه تحلیل داده ها توسط ابزار های که در تماس مستقیم با شی ناحبه و یا پدیده مورد مطالعه نیستند، به دست آورده می شود. فقط در صورتی که نور خورشید وجود داشته باشد، تهیه تصاویر سنجش از دور، قابل انجام می باشد.

به منظور مطالعه پوشش های زمینی و کاربری های اراضی، از تصاویر سنجش از دور استفاده می شود که استخراح جدیدترین اطلاعات را فراهم می سازد. تصاویر سنجش از دور، به دلیل ارائه اطلاعات جدید و به روز، امکان پردازش در تهیه نقشه های کاربری اراضی، رقومی بودن و همچنین تنوع اشکال و غیره، اهمیت بسیار مفیدی دارند.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف HMM با متلب در ادامه مطلب.

توصیف نوع بهره برداری از کاربری اراضی، به منطور برنامه ریزی برای رسیدن به هدف هایی برروی یک قطعه زمین می باشد. سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) و سنجش از دور و از مهم ترین فناوری های کارآمد در بررسی تغییرات محیطی و همچنین مدیریت منابع می باشد که اطلاعات جدید را به جهت رسیدن به اهدف مدیریتی فراهم می سازند.

بهره گیری از تکنیک های سنجش از دور و داده های به دست آمده از نتیجه آن، این فناوری را در جایگاه ویژه و مهم به منظور استخراج اطلاعات و تهیه نقشه های کاربری اراضی قرار داده است.

با در نظر گرفتن کارایی و عملکرد مطلوب این فناوری در زمینه کشاورزی، امروزه با کسب اطلاعات از این داده ها، تخمین سطح زیر کشت محصولات کشاورزی و باغی، استخراج نقشه های کاربری اراضی و موارد مفید دیگر، به سادگی فراهم شده است.

تصاویر خروجی پروژه تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف :

تصویر خروجی ۱:

matlab zamin keshavarzi hmm 14113 2 تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف HMM با متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab zamin keshavarzi hmm 14113 3 تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف HMM با متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab zamin keshavarzi hmm 14113 4 تشخیص زمین کشاورزی با الگوریتم مدل مخفی مارکوف HMM با متلب


جزئیات محصول

قیمت


28,000 تـــــومان

کــد محصــول:14113


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید