لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه گزارش کار

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (59 امتیاز از 12 رای)
Loading...

matlab speech recognition 13157 1 تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه گزارش کار

پروژه تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه داکیومنت

در این پست پروژه تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه گزارش کار را آماده کرده ایم که در ادامه به شرح شبکه عصبی پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه را نشان داده ایم. جهت مشاهده لیست کامل پروژه های شبکه های عصبی از این قسمت می توانید مشاهده کنید.

شبکه های عصبی (Neural Network) متشکل از لایه هایی به نام نرون هستند که عمل موازی با یکدیگر دارند. ساختار معمولی یک شبکه عصبی مصنوعی (Artificial Neural Network – ANN) ، اغلب از لایه ورودی، لایه های میانی یا مخفی، و لایه خروجی تشکیل شده است.

شبکه های عصبی به دو نوع شبکه های پیشخور (Feed Forward Network – FFN) و پسخور (RNN) تقسیم می شوند. در شبکه های پسخور، حداقل یک سیگنال برگشتی از یک نرون به همان نرون وجود دارد. شبکه های عصبی پسخور ، اغلب می توانند بسیار مفید باشند اما با این شرایط، در ۸۰ درصد کاربردها از شبکه های عصبی پیشخور استفاده می شود.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویر خروجی پروژه تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب در ادامه مطلب.

شبکه پرسپترون چند لایه MLP شامل سه لایه ورودی، مخفی و خروجی می باشد. سیگنال های ورودی به کمک ضریب های به هنجار کننده به مقدار یک نرمالیزه شده و بعد از محاسبات ، خروجی به مقدار واقعی برگردانده می شود. همینظور، مقادیر اولیه هر وزن، به طور اتفاقی در نظر گرفته می شوند. این شبکه بر مبنای الگوریتم یادگیری پس انتشار خطا (BP) آموزش می بیند.

نتیجه این پروژه این است که، استفاده از شبکه عصبی پرسپترون باعث شد فرایند تا آموزش سریع تر اتفاق بیافتد و پیچیدگی حافظه ای کاهش یابد. برای بهبود سیستم نیز پیشنهاد می شود که از یک شبکه پس انتشار استفاده کنیم تا مقدار خطا کاهش یابد.

تصویر خروجی ۱:

matlab speech recognition 13157 2 تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه گزارش کار

(آموزش شبکه عصبی)

تصویر خروجی ۲:

matlab speech recognition 13157 3 تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه گزارش کار

(برآورد خطای آموزش یا تعلیم)

تصویر خروجی ۳:

matlab speech recognition 13157 4 تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه گزارش کار

(برآورد خطای تست و آموزش برای یک فایل صوتی)

تصویر خروجی ۴:

matlab speech recognition 13157 5 تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه گزارش کار

(نمودار تست و آموزش شبکه عصبی)

تصویر خروجی ۵:

matlab speech recognition 13157 6 تشخیص صوت با شبکه عصبی MLP با متلب به همراه گزارش کار

(درصد درستی آموزش پرسپترون)


جزئیات محصول

قیمت


25,000 تـــــومان

کــد محصــول:13157


توضــیحات:دارای گزارش کار در 28 صفحه است


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید