تشخیص مهر و لگو با ویژگی های RGB با متلب

 • دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
 • بازدید 265 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
  Loading...

تشخیص مهر و لگو با ویژگی های RGB با متلب

پروژه تشخیص مهر و لگو با استفاده از ویژگی های RGB در MATLAB

در این پست پروژه تشخیص مهر و لگو با ویژگی های RGB با متلب را آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحاتی در رابطه با لوگوها و آرم ها می پردازیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید. فیلم و تصاویر خروجی این پروژه پردازش تصویر نیز در ادامه قابل مشاهده است.

نماد یک نوع هویت بصری می باشد که در طول تاریخ ابزاری به منظور فراهم سازی ارتباط میان افراد کاربرد داشته است. پیش از تاریخ، انسان ها به کمک ایجاد خراش و نقش در دیوار غار ها، تلاش می کردن تا از این طریق به دیگران اطلاع رسانی و یا خطری را اعلام کنند.

در طراحی لوگوها، منظور از به کارگیری شکل های هندسی، القای مفاهیم مشخص به مصرف کنندگان می باشد. به طور مثال لگوهای که شکل دایره به خود گرفته اند، مفاهیمی مانند: تداوم و راحتی، امنیت، تکامل، برقراری ارتباط را انتقال میدهند.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویر از خروجی پروژه تشخیص مهر و لگو در ادامه مطلب.

در شکل دایره، حالت پایداری و دورانی برروی سطح قابل مشاهده است. با نگاه کردن به شکل دایره و خیره شدن به آن، احساس آرامش می کنیم. در مثال دیگر می تواند لوگوهای مثلثی شکل را در نظر گرفت که اغلب بیانگر مفهوم شاخصه های مذهبی، قدرت ، انرژی، نظم و تعادل می باشند.

حرکت صاف و نرمی که شکل دایره، به خود گرفته است، به عنوان سمبل روح و روان استفاده می شود. رنگ آبی شفاف می تواند با دایره و خصوصیات آن برابری کند. رنگ آبی آرامشی را فرام می سازد که مثل دایره، فضای معنوی و عمق را داراست. شکل دایره با چرخش به صورت دورانی، بیننده را به درون کشانده و در رنگ آبی چنین خصوصیت جذابی را از خود نشان میدهد.

تصویر خروجی ۱:

تشخیص مهر و لگو با ویژگی های RGB با متلب

تصویر خروجی ۲:

تشخیص مهر و لگو با ویژگی های RGB با متلب


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  عرفان نامجو دوشنبه , ۳ خرداد

  سلام من یک پروژه دارم که باید با متلب نوشته بشه اتفاقی تو سایت شما اومدم اگه وقت داشته باشید ممنون میشم اونو واسم انجام بدید ؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیدوشنبه , ۳ خرداد

   لطفا جزئیات پروژه ای که می خواهید با متلب پیاده سازی کنیم رو ایمیل کنید تا بررسی کنیم.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab