لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

تعیین تنش ها در سنگ با رسم نمودار آن در نرم افزار Roclab

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
Loading...

 roclab 16051 1 تعیین تنش ها در سنگ با رسم نمودار آن در نرم افزار Roclab

پروژه تعیین تنش ها در سنگ به همراه رسم نمودار آن با نرم افزار Roclab

در این پست خدمت دوستان پروژه تعیین تنش ها در سنگ به همراه رسم نمودار آن با نرم افزار Roclab (راک لب) تهیه کردیم که این پروژه برای درس مهندسی تونل تهیه گردیده است در ادامه نیز قسمتی از روش کار و فیلم از خروجی پروژه را قرار داده ایم.  نرم افزار Roclab تنش ها و نمودارهای آن در سنگ را با استفاده از معیار موهر کلمب تعیین می کند. در این برنامه شما می توانید با ارائه پارامتر هایی مانند مقاومت فشاری تک محوره و ضریب چسبندگی و غیره همه تنش ها را بررسی کنید.

نرم افزار Roclab  بر اساس معیار شکست هوک و براون ایجاد شده است که این معیار برای توده سنگ به صورت گسترده پذیرفته شده و در پروژه های زیادی ازآن استفاده شده است. با توجه به اینکه این معیار رضایتبخش به نظر می رسد ولی تعدادی از مجهولات و بی دقتی ها باعث شده که این معیار برای استفاده از مدل های عددی و برنامه های تعادل حدی رایج نشود. با برنامه Roclab می توان برای تعیین خصوصیات توده سنگ از جمله پی ها شیروانی ها ، معادن روباز ، تونل ها و غیره استفاده نمود. در ضمن نرم افزارRoclab وسیله ای اساسی در جهت تولید داده های ورودی برای برخی از برنامه های تحلیل عددی می باشد.

ورودی ها برای تعیین تنش ها در سنگ :

 • مقاومت فشاری محصور نشده از سنگ دست نخورده
 • شاخص مقاومت های زمین شناسی
 • ثابت ماده سنگ
 • فاکتور آشفتگی سنگ
 • مدول الاستیسیته سنگ مورد نظر

توضیحات بیشتر و فیلمی کوتاه از قسمت های پروژه در ادامه مطلب.

پارامتر های بیان شده در بالا همان ورودی های برنا مه راک لب می باشد که مطابق با آزمایشا های تک محوری، نوع سنگ و شرایط ساختگاه سنگ مورد نظر تعیین می گردد.

roclab 16051 2 تعیین تنش ها در سنگ با رسم نمودار آن در نرم افزار Roclab

در نتیجه خروجی برنامه راک لب در حالت تنش نرمال و تنش برشی  قابل مشاهده می باشد.

roclab 16051 3 تعیین تنش ها در سنگ با رسم نمودار آن در نرم افزار Roclab


جزئیات محصول

قیمت


15,000 تـــــومان

کــد محصــول:16051


توضــیحات:دارای گزارش کار به صورت فایل Word می باشد


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • سارا بدری

  دوشنبه , ۲۹ شهریور

  سلام وقت به خیر آیا محیط گرافیکی این پروژرو میشه تغییر داد؟

 • نوآوران گرمی

  چهارشنبه , ۳۱ شهریور

  سلام نه متاسفانه، خروجی های تولید شده برای خود نرم افزار است.