تقسیم توان مفید در شبکه DC چند ترمینال (MTDC) در سیمولینک متلب

matlab mtdc 18871 1 تصویر

پروژه تقسیم توان مفید در شبکه DC چند ترمینال (MTDC) با کنترل افت تطبیقی در سیمولینک MATLAB

در این پست پروژه تقسیم توان مفید در شبکه DC چند ترمینال (MTDC) با کنترل افت تطبیقی را آماده کردیم که بر اساس مقاله Adaptive Droop Control for Effective Power Sharing in Multi-Terminal DC (MTDC) Grids با نرم افزار PSCAD و Simulink متلب شبیه سازی شده است. در واقع این مقاله ای مرجع و کمکی در انجام شبیه سازی پروژه مورد نظر بوده که این مقاله در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود و بررسی می باشد. همچنین فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی نیز در ادامه قرار داده شده است.

در اثر قطع مبدل در یک شبکه DC چند ترمینال (Multi-Terminal DC – MTDC) بسیار حائز اهمیت است که ایستگاه های مبدل سالم نیروی عدم تطابق بار را به صورت مناسب تقسیم نماید. در حلقه های کنترل اتصال DC ، مقدار ثابتی از افت ولتاژ نیرو می تواند توزیع مناسبی را در تناسب مشخصات مبدل تنظیم نماید.

معرفی مقاله مرجع:

در این مقاله مرجع انتخابی، یک طرح به منظور تطبیق ضرایب افت برای تقسیم توان با در نظر گرفتن بلندی طاق موجود در کدام از ایستگاه های مبدل ارائه شده است. از مزایای این روش، افت تطبیقی قابل تطبیق به جهت تقسیم نیروی مستقل بوسیله شبیه سازی گذرا بر روی یک شبکه MTDC با چهار مبدل دو قطبی و کابل شبکه DC با سیم برگشت فلزی است.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه تقسیم توان مفید در شبکه DC چند ترمینال (MTDC) در ادامه مطلب.

شبیه سازی در سیمولینک در دو سناریوی مختلف انجام شده و نتایج جهت قطع یکسوساز و نقص مبدل تحت ارائه می شود. از خروجی های بدست آمده نتیجه می گیریم که نقاط عملیاتی احتمالی با حالت پایدار که از شبیه سازی گذرا به دست آمده اند، با نقاط به دست آمده به طور تحلیلی همخوانی داشته اند. همچنین تاثیر ضرایب افت مختلف نیز بر روی پایداری شبکه MTDC برقرار می باشد.

تصاویری از خروجی پروژه تقسیم توان مفید در شبکه DC چند ترمینال (MTDC):

تصویر خروجی ۱:

matlab mtdc 18871 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

matlab mtdc 18871 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

matlab mtdc 18871 4 تصویر

تصویر خروجی ۴:

matlab mtdc 18871 5 تصویر

تصویر خروجی ۵:

matlab mtdc 18871 6 تصویر

تصویر خروجی ۶:

matlab mtdc 18871 7 تصویر

تصویر خروجی ۷:

matlab mtdc 18871 8 تصویر

تصویر خروجی ۸:

matlab mtdc 18871 9 تصویر


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    کیانوش علوی یکشنبه , ۱۵ اسفند

    سلام روند کاری این پروژرو میخواستم تغییر بدید امکانش هست از عنوانش خیلی خوشم اومده دلم نمی خواد محتویاتشو تغییر بدید ولی مجبورم .....

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab