لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با نرم افزار NS2

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (25 امتیاز از 5 رای)
Loading...

ns2 sybil dsr 18478 1 جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با نرم افزار NS2

پروژه جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با NS2

پروژه جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR را در این پست با شبیه ساز NS2 آماده کردیم که یک پروژه مناسب در زمینه امنیت شبکه های بی سیم می باشد. در ادامه به معرفی این پروژه شبکه پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی قرار داده شد که فیلم به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده است.

معرفی پروژه جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR:

در پروژه جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR الگوریتمی ارائه می شود که به گره­ های صحیح در مجاورت تک هاپ اجازه  می­ دهد تا مجموعه مشترکی از ماهیت­ های غیر Sybil را داشته باشند. این الگوریتم که بر روی پروتکل مسیریابی DSR کار شده است، براساس ترکیبی از انواع مختلف آزمایشات منبع می ­باشد که از یک تجزیه و تحلیل مقایسه ­ای از تحقیقات گذشته ایجاد شده است.

هدف اصلی ما در این پیاده سازی، طراحی پروتکلی است که به کاهش حمله Sybil در شبکه موقتی بی سیم تک هاپ در یک شیوه قابل مقیاس بندی کمک می کند. در واقع با تجزیه و تحلیل و طراحی تکنیک های کارآمدی، به کاهش حمله ﺳﯿﺒﯿﻞ یا Sybil در شبکه های MANET می پردازیم.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروخی پروژه جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR در ادامه مطلب.

روش هایی پیشین و احساس نیاز:

اغلب روش هایی که تلاش می ­کنند این حملات را کاهش دهند، بر اساس اختیار متمرکزی هستند که نیاز به یک راز از پیش به اشتراک گذاشته شده و یک پیش پیکربندی دارند. با این وجود این نیاز، اجرای چنین راه حل هایی را در بسیاری از محیط های غیرنظامی آسان می سازد زیرا نمی توان یک ماهیت مدیریت اجرایی مشترک را با دسترسی به هر گره در نظر گرفت که برای همه شرکت کنندگان قابل اعتماد باشد. هدف اصلی این تحقیق ارائه تکنیکی می باشد که بتواند ماهیت ﺳﯿﺒﯿﻞ را بدون نیاز به پیکربندی اولیه گره ها بررسی نماید.

توضیحات بیشتر و کاملتر عملکرد الگوریتم، به همراه پروژه ارائه می گردد.

تصاویری از خروجی پروژه جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR:

تصویر خروجی ۱:

ns2 sybil dsr 18478 2 جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با نرم افزار NS2

تصویر خروجی ۲:

ns2 sybil dsr 18478 3 جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با نرم افزار NS2

تصویر خروجی ۳:

ns2 sybil dsr 18478 4 جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با نرم افزار NS2

تصویر خروجی ۴:

ns2 sybil dsr 18478 5 جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با نرم افزار NS2

تصویر خروجی ۵:

ns2 sybil dsr 18478 6 جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با نرم افزار NS2

تصویر خروجی ۶:

ns2 sybil dsr 18478 7 جلوگیری از حمله Sybil در پروتکل DSR با نرم افزار NS2


جزئیات محصول

قیمت


80,000 تـــــومان

کــد محصــول:18478


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 21 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید