لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (49 امتیاز از 10 رای)
Loading...

matlab baran 18291 1 حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب

پروژه حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در نرم افزار MATLAB

پیاده سازی مقاله Rain Removal From Still Images Using L0 Gradient Minimization Technique

پروژه حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب L0 در نرم افزار MATLAB را در این پست آماده کردیم که بر اساس مقاله Rain Removal From Still Images Using L0 Gradient Minimization Technique پیاده سازی شده و یک پروژه مناسب پردازش تصویر، بینایی ماشین و هوش مصنوعی است. در ادامه به معرفی این پروژه پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی آن قرار داده شده و مقاله پایه نیز به صورت رایگان قابل دانلود می باشد. پروژه مرتبط با این کار در زمینه حذف مه از تصاویر در سایت موجود است که با کد محصول ۱۴۴۵۷ و ۱۶۲۰۷ می باشند.

چالش های حذف باران از تصاویر:

حذف باران از تصاویر یک موضوع پیچیده و چالش برانگیز است، زیرا قطره ها تنها یک منطقه بسیار کوچک از تصویر را تحت تاثیر قرار می دهند و این امر باعث سردرگمی برای تعیین منطقه ای تصویر می شود. شرایط آب و هوایی نامناسب ممکن است تاثیرات منفی بر روی عملکرد الگوریتم های پردازش تصویر داشته باشد. بنابراین پیاده سازی یک الگوریتم مقاوم در برابر تغییرات آب و هوای، بسیار ضروری به نظر می رسد.

توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله پایه، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در ادامه مطلب.

معرفی پروژه حذف باران از تصاویر:

در این مقاله، یک روش جدید پیاده سازی شده است که به طور موثر با استفاده از روش حداقل شیب L0 به حذف پیکسل های باران می پردازد. لبه های برجسته حفظ و از دامنه کم ارزش و جزئیات ناچیز کاسته شده و پیکسل هایی که بارانی هستند، حذف می شوند و با استفاده از روش تنظیم هیستوگرام، برای دریافت تصویر با کیفیت، کنتراست افزایش می یابد. همچنین روش پیشنهادی با روش HOG + SVM نیز مقایسه شده است.

نتایج پیاده سازی پروژه حذف باران از تصاویر:

نتایج تجربی نشان می دهد که الگوریتم پیشنهادی در حذف باران از تصاویر بسیار کارآمد است که به طور موثر حتی در شرایط باران سنگین هم عمل می کند، در حالی که جزئیات تصویر نیز حفظ می شود.

تصاویری از خروجی پروژه حذف باران از تصاویر با نرم افزار MATLAB:

تصویر خروجی ۱:

matlab baran 18291 2 حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab baran 18291 3 حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab baran 18291 4 حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب

تصویر خروجی ۴:

matlab baran 18291 5 حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب

تصویر خروجی ۵:

matlab baran 18291 6 حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب

تصویر خروجی ۶:

matlab baran 18291 7 حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب

تصویر خروجی ۷:

matlab baran 18291 8 حذف باران از تصاویر با روش حداقل شیب در متلب


جزئیات محصول

قیمت


45,000 تـــــومان

کــد محصــول:18291


توضــیحات:دارای فیلم نحوه اجرا می باشد - مقاله پایه آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • وحید رازقی

    شنبه , ۹ بهمن

    با سلام می تونید بگیدچطور میشه چند عکس جدا رو به هم چسبوند و به صورت چند فریمی درستش کرد؟ ممنون خسته نباشید.

  • مریم پورجعفر

    جمعه , ۲۹ بهمن

    سلام من این پروژرو به اضافه پروژه حذف مه از تصاویر مه آلود به روش Dark Channel Prior با متلب رو یکجا می خوام خرید کنم برای خریدش حتما باید رمز دوم داشت یعنی هیچ جور ممکن نیست اگه میشه بندرو در این مورد راهنمایی کنید.