دانلود آموزش نرم‌ افزار EERA به همراه مثال

eera min تصویر

دانلود آموزش نرم‌ افزار EERA به همراه مثال

در این پست برای دانشجویان کارشناسی ارشد رشته عمران با گرایش زلزله و ژئوتکنیک مطالبی در خصوص دانلود آموزش نرم‌ افزار EERA به همراه مثال در قالب فایل پاورپوینت تهیه کرده ایم که امید وارم در انجام پروژه های درسی و پایان نامه کمک حالتان باشد، در ضمن شما می توانید فایل ترجمه شده کتاب آموزش نرم افزار EERA را از همین سایت دریافت نمایید.

توضیح آموزش نرم‌ افزار EERA به همراه مثال

در طول زمین لرزه های اخیر، حرکات زمین در مکانهایی که خاک نرم داشتند به طور کلی با توجه به شرایط خاک منطقه بیشتر از حرکات برون زدهای نسبتاً سنگی بوده است با این توضیحات منابع محل خاک با استفاده از چندین برنامه کامپیوتری شبیه ‌سازی شده است به طوری که شرایط رسوب خاک تقویت شده از قبیل لایه ‌های مختلف خاک با گستره ‌ای محدود در نظر گرفته می‌شود یکی از اولین برنامه‌های کامپیوتری که بدین منظور راه ‌اندازی شده است برنامه shake بوده است. (این برنامه به عنوان مرجع برنامه‌های کامپیوتری در رشته مهندسی ژئوتکنیک لرزه ای به کار می‌رود ) SHAKE واکنش در یک سیستم خاک – سنگ با لایه‌های افقی را محاسبه می‌نماید که در معرض امواج برشی انتقال عمودی قرار دارد. تا اینکه نسخه‌های جدیدتر از این نرم‌افزار با نام EERA در سال ۱۹۹۸ ایجاد گردید.که قسمتهایی از آن را در ادامه توضیح می دهیم.

توضیحات بیشتر و دانلود آموزش نرم‌ افزار EERA به همراه مثال در ادامه مطلب.

معرفی نرم‌ افزار EERA به صورت کلی:

نرم‌ افزار EERA که از ابتدای واژه های Equivalent linear Earthquakesit e response Analyses تشکیل یافته است.

  •  تحلیل واکنش زلزله خطی معادل گرفته شده است. ورودی و خروجی EERA به طور کامل برنامه گسترده باهم تلفیق می گردند.
  • این نرم‌افزار جهت تحلیل یک بعدی پاسخ زمین مورد استفاده قرار می‌گیرد که بر پایه روش خطی معادل بازسازی شده است.
  • تحلیل یک بعدی پاسخ زمین بر پایه‌ این فرض استوار است، سطح زمین و تمامی لایه‌های زیر سطح زمین افقی بوده و در تمام جهات جانبی نامحدود بوده است.
  • روش خطی معادل امکان بهره‌ گیری از تابع تبدیل جهت ایجاد رابطه بین پارامترهای مورد مطالعه (مانند شتاب یا سرعت سطح زمین) با پارامترهای معلوم (مانند شتاب بستر سنگ) را فراهم می‌سازد.
  • طبیعت یک تابع تبدیل تحت تأثیر ضخامت، سختی و خصوصیات میرایی هر لایه خاک می‌باشد تابع تبدیل متأثر از خواص سنگ بستر نیز می‌باشد. از آن جایی که روش خطی معادل پاسخ در هر دو نقطه در یک توده به صورت یگانه به یکدیگر وابسته می‌باشند. در نتیجه می‌توان حرکت یک بخش را در هر نقطه خاک تعیین کرد و حرکت ایجاد شده در هر نقطه دیگر را محاسبه کرد این امر امکان بهره‌ گیری از حرکت یک توده خاک که در سطح زمین ثبت شده است را جهت محاسبه حرکتی که در بستر سنگی ایجاد می‌کند نیز فراهم می‌نماید.

جهت دانلود آموزش نرم‌ افزار EERA از قسمت باکس دانلود اقدام کنید.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    سجاد نوری زاده پنج شنبه , ۲۵ آبان

    سلام ببخشید اگر بخواهیم با نرم افزار EERA یک زلزله را از سنگ بستر به سطح خاک آورده و بیشینه شتاب ها را در سنگ بستر و سطح خاک با هم مقایسه کنیم چه باید کرد؟ نمونه آموزشی یا چنین چیزی را از کجا باید بدست آورد ؟ ترا به قرآن قسمتان می دهم جوابم را زود بدهید. باتشکر.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab