لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

دانلود رایگان پروژه متره و برآورد به صورت pdf

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (71 امتیاز از 18 رای)
Loading...

proje metre 11830 min دانلود رایگان پروژه متره و برآورد به صورت pdf

دانلود رایگان پروژه متره و برآورد به صورت pdf

در این پست خدمت دانشجویان عزیز رشته عمران مطالبی تحت عنوان دانلود رایگان پروژه متره و برآورد به صورت pdf آماده کرده ایم که صرفاٌ جهت آشنایی دانشجویان با روند تهیه متره و برآورد می باشد. مشخصات پروژه به این گونه است که، ساختمان مسکونی اسکلت فلزی، در سه طبقه با زیر بنا ی ۷۵ مترمربع می باشد. پروژه فوق در سه قسمت جدا با عنوان های نقشه، ریز متره و مالی تهیه شده است. در ادامه نیز بخشی از توضیحات و فیلمی کوتاه از صفحات پروژه مذکور را جهت مشاهده قرار داده ایم.

تعریف متره و برآورد:

محاسبه مقادیرمصالح مورد نیاز یک پروژه عمرانی یا عملیات عمرانی در عناوین مختلف و سپس برآورد ریالی پروژه با در دست داشتن مقادیرحساب شده را گویند.

توضیحات بشتر و دانلود رایگان پروژه متره و برآورد به صورت pdf در ادامه مطلب.

انواع متره:

برای بدست آوردن مقادیر مصالح و نیروی انسانی در یک پروژه به دو طریق می توان عمل نمود.

الف) متره باز

در متره باز مقادیر مصالح و نیروی انسانی لازم به صورت تفکیک شده محاسبه می گردد.به این طریق که از روی نقشه های اجرائی یا کار ساخته شده محاسبه می نمائیم به طور مثال، در کار چقدر شن، ماسه، سیمان و یا گچ و غیره و همچنین چند روز یا چند ساعت بنا، کارگر، آرماتور بند، جوشکار، و غیره و یا چند ساعت بالابر و یا دستگاه های حفاری و غیره لازم می باشد. این مقادیر از روی نقشه ها و یا از روی کار ساخته شده محاسبه می شود، در جداول مربوطه وارد می شود و با جمع آین مقادیر مقدار کل مصالح و نیروی انسانی حساب می گردد.

ب) متره بسته

در متره بسته که مقادیر بصورت مجموعه ای که از طرف یک دستگاه ذیصلاح مشخص و ارائه می گردد محاسبه می شود. و در جداول مربوطه وارد می گردد. در ایران این مجموعه ها بوسیله معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در دفتر چه هایی به نام فهرست بهاء تهیه شده و در اختیار گذاشته می شود.

انواع برآورد:

برآورد قیمت از طریق متره باز

برآورد قیمت از طریق متره بسته


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 97 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 1.28 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • محمد حسین

    شنبه , ۲۶ تیر

    سلام خیلی به این پروژه نیاز داشتم خوشحال شدم وقتی اونو تو سایت شما دیدم متشکر.