دانلود رایگان کتاب طراحی معماری به صورت PDF

tarahi memari 10666 تصویر

دانلود رایگان کتاب طراحی معماری به صورت PDF

در این پست برای شما کاربران عزیز دانلود رایگان کتاب طراحی معماری به صورت PDF را آماده کرده ایم.

با رشد تفکر و تمدن جامعه، انسان ها به دنبال فراهم آوردن مکان هایی مخصوص فعالیت های ویژه بودند. با پیشرفت در روش خانه سازی امکان ایجاد فضاهای وسیع تر مهیا شد. تا مدت های طولانی معماران و سازندگان خانه ها همان استفاده کنندگان از آنها بودند، کسانی که به خوبی نیازها و امکانات خویش را می شناختند. با پیشرفت تکنولوژی در ساخت، افزایش جمعیت انسانی و بروز نبوغ برخی افراد در ایجاد فضاهایی کاراتر، هنر طراحی و فن خانه سازی به افراد خاصی واگذار شد. امروزه نیز این روند با مراجعه کارفرمایان به افراد دارای صلاحیت در این حوزه ادامه دارد.

همان طور که ذکر شد یکی از مهم ترین اهداف معماری، برپا داشتن ساختمان هایی برای عملکردهای مورد نیاز انسان است. از این رو برای فعالیت های عبادی، مسکونی، آموزشی، تفریحی، ورزشی، تجاری و بسیاری دیگر معماری ویژه ای برپا می شود. هر اثر معماری نشان دهنده درک و به منظور ارتقای کیفیت زندگی انسان ساخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کتاب طراحی معماری به صورت PDF در ادامه مطلب فراهم می باشد. در کتاب حاضر سعی بر این است که علاوه بر توجه به جنبه علمی و آموزشی معماری به نکات بارز در طراحی خانه های سنتی ایران و اقلیم های گوناگون آن تاکید شود. این کتاب در قالب ۴ فصل و ۲۳۲ صفحه به صورت تصویری تهیه شده است.

تمام تصمیمات در حوزه معماری اعم از انتخاب اندازه ها، رنگ ها، حضور نور و سایه، نسبت بین فضاها، ارتباط میان آنها و بسیاری دیگر زمانی مناسب و مقبول می افتد که با شناخت دقیق مخاطب و به عبارتی استفاده کننده از فضا، اتفاق بیفتد؛ نکته ای که در بسیاری از خانه هایی که در گذشته توسط استفاده کنندگان آن برپا می شد وجود داشت.

اگر کار معمار را شکل دادن به مکان زندگی انسان بدانیم پس باید دو عامل شکل و زندگی را مورد توجه قرار بدهیم. با توجه به مفهوم بالا به عبارت دیگر معماری درصدد ساختن ظرف زندگی انسان برای مظروف است.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    محمد دوشنبه , 21 سپتامبر

    این کتاب رو به صورت رایگان در سایت قرار دادید من که کلی استفاده کردم دستتون درد نکنه .

  2. تصویر آواتار کاربر 0
    صادق سه‌شنبه , 30 ژوئن

    تشکر از زحمات شما

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab