دانلود نرم افزار دسترسی از راه دور تم ویور TeamViewer

 • پنج شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
 • بازدید 795 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (71 امتیاز از 17 رای)
  Loading...

teamviewer تصویر

دانلود نرم افزار دسترسی از راه دور تم ویور TeamViewer

احتما شما نیز گاهی اوقات نیاز داشته اید که به کامپیوتر خانگی خود در اداره و مکان های دیگر و برعکس، دسترسی داشته باشید حتی اگر فایلی که می خواهید بسیار کوچک باشد، مجبور خواهید بود تا به خانه و یا اداره برگردید و فایل مورد نظر را در دستگاه های قابل حمل مثل فلش SUB کپی کنید و سپس به ماکن قبلی برگردید.

.

با نرم افزار جالی که در این پست از وب سایت نوآوران گرمی برای شما دوستان عزیز معرفی می کنیم، به راحتی می توانید در هر کجای دنیا که اینترنت داشته باشید، بتوانید به سیستم خانگی و یا ادرادی خود بدون اتلاف وقت اضافی متصل شود. (ریموت دسکتاپ Remote Desktop)

.

کنترل دسترسی از راه دور برای مبتدیان و کاربران حرفه ای:
این برنامه یک ابزار فوق العاده برای کاربران حرفه ای و مبتدیان است که قادر می سازد تا از راه دور به کامپیوتر خود متصل شده و با آن کار کنند، به طوری که کنترل کامل سیستم را به دست می گیرید، مثل اینکه خودتان پست آن سیستم حضور دارید.

این نرم افزار طوری طراحی شده است که فقط به کاربران حرفه ای محدود نشده و حتی کاربرانی که با کامپیوتری زیاد سروکار ندارد نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و نیاز به آموزش خاصی ندارد.

جهت مطاله بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمائید …

TeamViewer 3 تصویر

پیکربندی سریع و ساده:

در واقع، به منظور استفاده از نرم افزار TeamViewer نیاز است که در هر دو سیستم نصب شده باشد تا بتوانید از آن بهره مند شوید، پس از نصب و اتصال به اینترنت هر یک از سیستم ها یک آی دی و پسور منحصر به فرد را در قسمت YourID و Password ایجاد می کنند.

.

اکنون هر یک از کاربران که بخواهند به سیستم دیگری دسترسی داشته باشند، باید YourID و Password سیستم مقصد که از چند عدد تشکبل شده را داشته باشد، پس از درج این اطلاعات در مکانی که مشخص شده و کلیک برروی دکمه connect to partner می توانید یه سیستم مقصد متصول شوید. به همین راحتی 😉
به عبارت دیگر، می توان با راه اندازی یک سیستم کنترل از راه دور، یک فایل را از سیستم مبدا به مقصد و برعکس انتقال داد و یا بدون در نظر گرفتن مسافت در هر کجای دنیا به یک شبکه مجازی اختصاصی متصل شد.

ایجاد جلسات میزبانی و ارائه اطلاعات:

TeamViewer 2 تصویر

کاربرد دیگر نرم افزار دسترسی از راه دور تم ویور این است که می توان برروی سیستم مقصد یک کنفرانس راه اندازی کرد، به طوری که توسط چندین کاربر به طور همزمان مشاهده شود، در حالی که کاربران دیگر تنها می توانند کارهایی که در سیستم مقصد انجام می شود را ببینند، البته اگر بخواهید دیگر کاربران نیز بتوانند آن سیستم را کنترل کنند، باید در تنظیمات نرم افزر این مجوز را به آنها بدهید. همچنین هر یک از کاربران قارد هستند تا صدا و تصویر خود را برای کاربران سیستم میزبان به اشتراک بگذارند.

.

لازم به ذکر است که سرعت و عملکرد اتصال، به ویژگی های کامپیوتر میزبان بستگی دارد، یعنی اگر بخواهید سریع تر کارها را انجام دهید، باید سیستم مقصد از نظر کارایی و سرعت اینترنت در حد مناسبی و قابل قبولی باشد. همچنین بهتر است برای افزایش سرعت سیستم در هنگام اتصال، برنامه های غیر ضروری را ببندید تا نرم افزار TeamViewer بتوانید به مقدار لازم از RAM استفاده نمائید. در حال حاضر بین از ۲۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از کارایی این نرم افزار اسفاده می کنند.

TeamViewer 1 تصویر

خلاصه این که، نرم افزار تم ویور TeamViewer یک ابزار فوق العاده و جالب جهت اتصال از راه دور است، با توجه به اینکه می توان به صورت رایگان از آن بهره مند شد. امیدواریم که این نرم افزار مورد اسفاده شما بازدید کنندگان محترم قرار گیرد. لینک دانلود در ادامه مطلب فراهم می باشد.

.

توجه: رفع مشکل برنامه ها با TeamViewer: در صورتیکه در نصب و راه اندازی برنامه هایی که از سایت نوآوران گرمی خریداری می کنید، مشکلی داشته باشید، می توانیم با استفاده از نرم افزار تم ویور TeamViewer به سیستم شما متصل شده و مشکل را برطرف سازیم، در این صورت مبلغ ۱۰٫۰۰۰ تومان به هزینه برنامه ای که خرید کرده اید اضافه خواهد شد.


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab