دانلود نرم افزار ۲۰۱۵ ETABS تحلیل و طراحی سازه ساختمانی

etabs 16085 تصویر

دانلود نرم افزار ۲۰۱۵ ETABS تحلیل و طراحی سازه ساختمانی نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی

در این پست دانلود نرم افزار ۲۰۱۵ ETABS را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم که از معروف ترین نرم افزار ها در زمینه تحلیل و طراحی سازه ساختمانی می باشد که برای مهندسین نیاز به معرفی بیشتری ندارد. در ادامه لینک دانلود نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی ایتبس به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است و یک فیلم آموزشی مقدماتی از ETABS در ۲۴ دقیقه به زبان فارسی نیز در ادامه به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد.

نرم افزار ETABS 2015 که محصولی ناب از شرکت CSI می باشد، نوآوری و انقلاب تازه ای را در آنالیز ساختاری و طراحی ساختمان ها به صورت یکپارچه برای مهندسن فراهم کرده است. ایتبس مخصوص تحلیل و طراحی ساختمان ها تهیه شده و به کمک این نرم افزار قدرتمند شبیه سازی و مدلسازی ساختمان ها بسیار آسان و به صورت سریع صورت می گیرد.

با گسترش روز افزون ساخت و ساز ها، نرم افزار ETABS به خوبی می تواند کمک یار مهندسین عمران باشد.

تمامی اجزای ساختمان در کتابخانه برنامه ایتبس گنجانده شده است و برنامه می تواند عناصر ساختمان را با نام های تیر، ستون، بادبند، کف سازه ای و دیوار برشی شناسایی نماید. اغلب ضوابلط مرتبط با طراحی ساختمان ها در این برنامه به خوبی رعایت می شود.

توضیحات بیشتر، فیلم آموزشی مقدماتی و دانلود نرم افزار ۲۰۱۵ ETABS با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب.

طراحی قاب های فولادی و بتنی در ETABS:

نرم افزار ایتبس همه ی ضوابط لرزه ای در طراحی ساختمان ها را در طراحی قاب های فولادی و بتنی، در نظر می گیرد. در ساختمان های فولادی می توانیم ضوابط ویژه قاب های خمشی عادی و ویژه و همچنین سیستم های مهاربندی همگرا و واگرا را در طراحی ها لحاظ کنیم. قاب های بتنی را در نرم افزار ETABS می توانیم بر پایه ی ضوابط شکل پذیری عادی و متوسط و همینطور به صورت ویژه طراحی نماییم. در کنار امکان تحلیل و طراحی های گسترده در برنامه ETABS می توانیم به صورت دو طرفه، ارتباط کاملی نیز با دیگر نرم افزار ها برقرار کنیم.

به طور مثال، برنامه ETABS می تواند فایل ورودی نرم افزار SAFE را به صورت خودکار ایجاد و فراخوانی نماید.

مدلسازی سه بعدی در ETABS:

مدلسازی سه بعدی جذاب از ساختمان و اجسام به صورت هوشمند ، طراحی تیر های مرکب و دیوار های برشی ، در نظر گرفتن پیچش اتفاقی در زمان اعمال نیروی زلزله ، تحلیل غیرخطی، طراحی سازه های فولادی و بتنی ، محاسبه خودکار بار باد ، امکان طراحی پیچیده و کامل برای طیف وسیعی از مواد ، بهبود ایجاد مدل تحلیلی ، ارائه گزارش نمایش گرافیکی و نقشه های شماتیک (برای کشف، درک تجزیه و تحلیل و طراحی نتایج) و غیره، تنها برخی از قابلیت های این نرم افزار قدرتمند مهندسی می باشد.

مدلسازی قاب های ساختمانی در ETABS:

این نرم افزار مهندسی یک ابزار پیشرفته و کارآمد به منظور طراحی و مدلسازی قاب های ساختمانی به صورت یکپارچه می باشد. برنامه ETABS می تواند مهندس محاسب را در مراحل مختلف مدلسازی همچون بارگزاری ، محاسبه و پخش نیروی زلزله ، محاسبه بار باد و تحلیل ساختمان همراه با پی ها و دالها ، طراحی عضو های قابی ، محاسبه محل مرکز جرم و مرکز سختی ، محاسبه جرم طبقات و … با توجه به آخرین پیشرفت های علمی برنامه ریزی شده، یاری کند.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab