دانلود پروژه بتن به صورت فایل PDF

 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵
 • بازدید 357 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (29 امتیاز از 6 رای)
  Loading...

project beton 17420 دانلود پروژه بتن به صورت فایل PDF

 گزارش پروژه سازه بتنی در قالب فایل PDF

دانشجویان عزیزی که این ترم درس پروژه بتن را انتخاب واحد نمودید در این پست دانلود پروژه بتن به صورت فایل PDF را قرار دادیم تا شما دوستان با مطالعه مطالب آن با روند انجام پروژه بتن آشنا شوید. در ادامه قسمتهایی از پروژه بتن را به همراه فهرستی از مطالب آن ارائه می شود.

سازه پروژه فوق از نوع اسکلت بتنی می باشد که تعداد طبقات آن ۷ طبقه و نوع سقف آن تیرچه بلوک می باشد. سازه در دو جهت متعامد دارای یک نوع سیستم بابری جانبی (قاب خمشی متوسط+دیوار برشی) است و نیز در کنترل ها از خروجی نرم افزار ETABS 2015 استفاده می شود.

جهت تعیین نیرو های داخلی ایجاد شده در اعضاء تحت اثر بار های جانبی و ثقلی با استفاده از روش تقریبی پرتال و یک دهم دهانه به ترتیب نیروی داخلی اعضاء تحت اثر بار زلزله و بار ثقلی صورت گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود پروژه بتن به صورت فایل PDF در ادامه مطلب.

کنترل ترک خوردگی دیواربرشی در طبقات:

برای سازه هایی که دارای دیوار برشی هستند لازم است که ضرایب ترک خوردگی نیز اعمال شود این ضرایب بر حسب اینکه دیوار دچار ترک خوردگی شده باشد یا خیر متفاوت است برای دیوار های ترک خورده برای آنالیز و طراحی سازه از ضریب ۰٫۳۵ و برای دیوار های ترک نخورده از ضریب ۰٫۷ استفاده می شود برای بررسی ترک خوردگی دیوار ها باید از ترکیب بارهای بحرانی مقدار تنش های کششی حداکثر را مشاده کرده و با تنش کششی ترک خوردگی بتن مقایسه نمود.

??=۰٫۶۳√??′=۳۱٫۵ ??/??۲

در صورتی که مقدار تنش موجود از تنش ترک خوردگی مذکور کمتر باشد دیوار ترک نخورده و در غیر اینصو رت دیوار ترک خورده تلقی می شود. برای مشاهده تنش ها در دیوار برشی مراحل زیر از خروجی نرم افزار ETABS 2015 دنبال می کنیم:

Display >Shell Stresses/Forces > Forces/Stress Diagrams Force

در زیر فهرستی از مطالب پروژه بیان می شود:

فصل اول

 • بارگذا ری
 • جزئیات دیوار پیرامون ۲۰ سانتی (زیر زمین)
 • محاسبه بار معادل تیغه بندی

فصل دوم

 • کنترل های نهایی سازه
 • کنترل تغییر مکان جانبی سازه

فصل سوم

 • طراحی دستی تیر خروجی از نرم افزار ETABS 2015
 • طراحی تیر برای برش
 • کنترل خیز تیر

جهت مشاهده فایل اصلی با کلیک بر روی لینک دانلود آن را دریافت کنید.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab