دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی مقدماتی ویژوال بیسیک Visual Basic

 • شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
 • بازدید 2,370 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (190 امتیاز از 50 رای)
  Loading...

Barname.Nevisiye.Moghadamati.VB تصویر

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی مقدماتی ویژوال بیسیک Visual Basic

یکی از عمده ترین اهداف طراحی و تولید کامپیوترها انجام عملیات ذخیره سازی، بازیابی داده ها و اطلاعات و انجام انواع محاسبات به وسیله آن هاست. برای تحقق بخشیدن به این اهداف وجود دو جزء اصلی یعنی سخت افزار و نرم افزار الزامی است.

با پیدایش اولین کامپیوترها نیاز به وجود برنامه هایی که بتوان با بهکارگیری آ نها کامپیوترها را مورد استفاده قرار داد، احساس شد و از آن جا که پردازش در کامپیوترها براساس مبنای باینری یا همان ۰ و ۱ است، اولین نرم افزارهای که توسط متخصصین طراحی گردید به زبان ماشین (۰ و ۱) نوشته شد.

این روش تولید نرم افزار کار دشوار و وقت گیری بود که محدودیت های زیادی را دربر داشت، بنابراین متخصصان علوم کامپیوتر تصمیم گرفتند تا نرم افزار هایی را تولید کنند که بتوانند با استفاده از آن ها هر نوع برنامه ای را با سرعت و دقت به زبان ماشین تبدیل نمایند. این امر منجر به تولید شاخه ویژه ای از نرم افزارها به نام زبان های برنامه نویسی شد.

بدین ترتیب به موازات رشد و تکامل صنعت سخت افزار، زبان های برنامه نویسی کامپیوتر نیز خط سیر تکاملی خود را از زبان ماشین و اسمبلی به زبان های برنامه نویسی سطح بالا، شی گرا و ویژوال، طی کرده و هر روزه زبا نهای برنامه نویسی کاربردی تری را در اختیار برنامه نویسان قرار دادند.

در حال حاضر محدوده زبان های برنامه نویسی بسیار گسترده شده و با ظهور سیستم عامل های ویندوز و رایج شدن شبکه های کامپیوتری بخصوص اینترنت، این مسأله شدت بیشتری پیدا کرده است.

این کتاب آموزشی با توجه به نیازهای آموزش در رابطه با روش حل مسایل و زبان های برنامه نویسی سطح بالا و مدرن که قابلیت برنام هنویسی در محیط سیستم عامل ویندوز را نیز داشته باشند، تالیف شده است.

زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک نسخه Visual Basic 6 یکی از رایج ترین و کارامدترین زبان های برنامه نویسی در دنیاست که از ویژگی های بالایی در برنام هنویسی حرفه ای برخوردار است. کتاب حاضر شامل چهارده واحد کار است که به صورت خودآموز تهیه شده است.

در واحد کار اول و دوم شما با مفاهیم اساسی در باره الگوریتم و فلوچارت آشنا شده و چگونگی یافتن راه حل مناسب برای حل مسایل مختلف را به همراه مثال و تمرین های متعدد فرا می گیرید.

از واحد کار سوم تا چهاردهم فراگیر می تواند مطالب را به صورت تئوری همراه با تصاویر مناسب مطالعه کرده و سپس مطالب مطالعه شده را با تمرین های مرتبط و به صورت عملی و مرحله ای انجام دهد. به علاوه سعی شده است که با ارائه آزمون های نظری و عملی در پایان هر واحدکار و یک آزمون نظری و عملی در پایان این کتاب آموزشی، مطالب مجددا مرور شوند.

برای بازدهی بالاتر در فراگیری زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک تسلط کافی در دروس پیش نیاز مانند مبانی فناوری کامپیوتر، سیتم عامل مقدماتی و پیشرفته ( ترجیحا Windows XP ) الزامی می باشد. شما کاربران محترم هم اکنون می توایند کتاب آموزش برنامه نویسی مقدماتی ویژوال بیسیک Visual Basic را به صورت رایگان در ادامه مطلب از وب سایت نوآوران گرمی دریافت نمائید.


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  bugatti پنجشنبه , 1 آبان

  سلام اگه ميشه حل المسايل كتاب كار فيزيك دوم فني و حرفه اي رو بزارين خيلي ممنون

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیپنجشنبه , 1 آبان

   با سلام bugatti، حل المسایل کتاب کار فیزیک دوم فنی و حرفه ای به ایمیل شما ارسال شد موفق باشید

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  bugatti پنجشنبه , 1 آبان

  فراموش كردم حل المسايل رشته(كامپيوتر) فني مرسي

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  bugatti پنجشنبه , 1 آبان

  اين كتابي كه فرستادين پاسخ نامه نداشت ؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیپنجشنبه , 1 آبان

   با سلام، خیر فقط مثل های حل شده رو داره، با کمی جستجویا حتمالا بتونید توی اینترنت پیدا کنید موفق باشید

 4. تصویر آواتار کاربر 0
  bugatti پنجشنبه , 1 آبان

  اقا من از ساعت 2 دارم جستجو ميكنم هنوز پيدا نكردم نزديك صد تا سايت رفتم كتابخونه هم نداشت

 5. تصویر آواتار کاربر 0
  bugatti پنجشنبه , 1 آبان

  اگه پيدا كردين منو با خير كنين لطفا

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab