دانلود کتاب آموزش تصویری پاورپوینت power point 2007

 • شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
 • بازدید 822 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (37 امتیاز از 10 رای)
  Loading...

دانلود کتاب آموزش تصویری پاورپوینت power point 2007

.:: صفحات : ۱۸۰ صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF ::.

دانلود کتاب آموزش تصویری پاورپوینت power point 2007

مایکروسافت پاورپویت به انگلیسی: Microsoft PowerPoint یکی دیگر از نرم افزار های مجموعه آفیس است که انقلابی را برای خودش بوجود آورده است . این نرم افزار باداشتن ابزارهای لازم، این امکان را به شما می دهد تا برای معرفی و ارائه اطلاعات خود برنامه نمایشی ایجاد نمایید. این برنامه نمایشی توسط صفحاتی به نام اسلاید Slide بوجود می آید. اسلاید ها می توانند در برگیرنده متن ، نمودار، عکس، فیلم، جدول و غیره باشن دو مطالب را به صورت گام به گام و باجلوه های ویژه برای مخاطبین به نمایش بگذارند. در نرم افزار پاورپویت ۲۰۰۷ Power Point فرمان ها در زبانه های مختلف گروه بندی شده است. به همین دلیل استفاده از آنها بسیار سریع و آسان می باشد. بعضی از قابلیت ها و ویژگی های نرم افزار پاورپویت ۲۰۰۷ Power Point عبارتند از: طرح بندی و قالب بندی اسلاید ها ، استفاده از انواع اطلاعات برای ارائه ی مطالب، استفاده از الگو ها و انتخاب روش های متنوع برای نمایش ارائه.

کتاب آموزش ارائه مطالب power point 2007‌ یکی از بهترین کتاب های آموزش پاورپوینت برای افراد مختلف است، چون نویسندگان این کتاب آموزشی آن را به سفارش آموزش و پرورش تهیه نموده‌اند. در این کتاب علاوه بر متن ساده و روان از تصاویر و تمرین ها و مثال های متعددی استفاده شده است که به شما در یادگیری پاورپوینت بسیار کمک می کند. از ویزگی های خوب این کتاب است. امیدواریم این کتاب آموزشی برای علاقمندان در این زمینه مفید واقع شود . برای دانلود رایگان کتاب آموزش تصویری پاورپویت ۲۰۰۷ Power Point به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab