دانلود کتاب آموزش طراحی صفحات وب مقدماتی – جلد اول

 • پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
 • بازدید 1,403 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (153 امتیاز از 42 رای)
  Loading...

Web.Design.Jeld.1 تصویر

دانلود کتاب آموزش طراحی صفحات وب مقدماتی – جلد اول

وب یا World Wide Web که در منابع فارسی از با عنوان «تارنمای جها ن گستر» یاد می شود، یکی از سرویس هایی است که دسترسی به اسناد متصل به هم را در بستر اینترنت برای کاربر امکان پذیر می سازد. از آن جا که به جز وب، سرویس های دیگری نظیر پست الکترونیک، انتقال فایل و … نیز بر روی اینترنت به منظور دستیابی کاربران به اطلاعات مورد نظر ارایه می شود، لذا تصور عمومی در مورد یکسان بودن دو مفهوم «اینترنت» و «وب» نادرست است.

در واقع اینترنت سیستمی جهانی از شبکه هایی است که با به کارگیری مجموعه ای از قواعد مشترک که پروتکل نامیده می شوند، به هم مرتبط شده اند و میلیون ها کاربر را در سرتاسر دنیا به یک دیگر متصل نموده اند. اینترنت را می توان شبکه ای دانست که میلیون ها شبکه خصوصی، عمومی، تجاری و … را با استفاده از زیرساخت های مخابراتی و ارتباطی به یک دیگر وصل نموده و حاوی مجموع های از منابع اطلاعاتی و ارایه دهنده سرویس های متنوع به کاربران است.

در این پست از وب سایت نوآوران گرمی کتاب آموزش طراحی صفحات وب مقدماتی جلد اول را برای شما دوستان عزیز آماده نموده ایم. طراحی وب یا Web Design به مهارت ساخت و راه ‌اندازی صفحات وب گفته می ‌شود. در این کتاب آموزشی که توسط حبیب فرزنده دهکری در ۳۱۹ صفحه و ۱۵ فصل تهیه شده، شما با مفهوم وب و تاریخچه مختصری از طراحی صفحات وب با مفاهیم مقدماتی مورد نیاز برای ورود به دنیای وسیع طراحی صفحات وب آشنا خواهید شد. امیدواریم که این کتاب آموزشی برای علاقه مندان در این زمینه مفید و مورد استفاده قرار گیرد. 😉 لینک دانلود در ادامه مطلب.

سرفصل ها :

فصل اول

مفاهیم مقدماتی وب

فصل دوم

اصول طراحی صفحات وب

فصل سوم

طراحی صفحات وب ساده

فصل چهارم

ایجاد متن و پاراگراف بندی

فصل پنجم

افزودن صوت و تصویر به صفحات وب

فصل ششم

طرح بندی صفحه با ایجاد جداول و لیست ها

فصل هفتم

ایجاد ارتباط میان صفحات وب

فصل هشتم

قاب بندی صفحات وب

فصل نهم

کار با نرم افزار Dreamweaver

فصل دهم

تعریف سایت و مدیریت داشته ها

فصل یازدهم

توانایی طرح بندی صفحات

فصل دوازدهم

افزودن محتوا به صفحات

فصل سیزدهم

محیط کدنویسی

فصل چهاردهم

طرح بندی صفحات با لایه ها و CSS

فصل پانزدهم

راه اندازی وب سایت


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab