کتاب آموزش نقشه کشی برق ساختمان به صورت PDF

naghshe keshi bargh sakhteman 10757 تصویر

دانلود رایگان کتاب آموزش نقشه کشی برق ساختمان به صورت PDF

در این پست دانلود رایگان کتاب آموزش نقشه کشی برق ساختمان به صورت PDF را برای علاقه مندان آماده کرده ایم که امیدواریم از مطالعه این کتاب کاربردی و تخصصی رایگان لذت ببرید. با مطالعه این کتاب ، توسط نقشه ھای طراحی شده با نرم افزار AutoCAD با نقشه سیستم برق بخش ھای مختلف ساختمان آشنا می شوید. نقشه کشی را بر روی پلان فرا خواھید گرفت و به کمک شمای فنی، مسیر ھای لوله کشی برق و تجھیزاتی که به ابتدا و انتھای آن وصل خواھد شد را بر روی پلان نشان خواھید داد و علاوه بر زبان رسم از زبان نوشتار نیز برای انتقال منظور خود در نقشه ھا کمک خواھید گرفت.

در کتاب آموزش نقشه کشی برق ساختمان با نقشه پلان ها ، جزئیات نقشه ، نمودار تابلوها ، علائم ، نمودار رایزر ، توضیحات نقشه و … آشنا می شوید. کتاب آموزش نقشه کشی برق ساختمان راهنمای تصویری مناسب و جالبی برای دانشجویان و علاقمندان به رشته برق و گرایش برق ساختمان می باشد که مطالعه آن را پیشنهاد می کنیم. ھمچنین در این کتاب با مجموعه ظوابط فنی و اجرایی لازم برای طراحی نقشه ھای ساختمان ھای مسکونی (مقررات ملی ساختمان مبحث سیزدھم) آشنای پیدا می کنید. قابل ذکر است که در طراحی و ترسیم نقشه ھا ، توجه به مقررات ملی ساختمان ضروری می باشد.

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کتاب آموزش نقشه کشی برق ساختمان به صورت PDF در ادامه مطلب.

با مطالعه این کتاب، از شما عزیزان انتظار می رود که بتوانید در نقشه کشی برق ساختمان ، انوع نقشه ها را تشخیص دهید – قادر به ترسیم اختصاری اجزای مدارهای الکتریکی را در نقشه ها باشید – بتوانید برای لوله کشی و نصب تهجیزات برقی ، مسیرها و محل های درست و منطقی را تشخیص دهید. بتوانید نکات مهم مقررات ملی ساختمان را در سیسم کشی و نقشه کشی برق یک واحد مسکونی نام ببرید – قادر به ترسیم نقشه پریزها و روشنایی فضاهای مختلف یک واحد مسکونی باشید.

قادر به انجام مدار بندی در نقشه های پلان روشنایی و پریز برق و پریز تلفن باشید – بتوانید شمای تک خطی تابلوهای تقسیم برق یک واحد مسکونی را رسم نمائید. همچنین قادر به ترسیم نقشه تلفن و تابلوهای تقسیم واحدها، نقشه های رایزر ایفون ، روشنایی راه پله و روشنایی انتن باشید – بتوانید به شرح توضیحات و جزییات نفشه ها بپردازید. قادر به انجام نقشه کشی برق ساختمان با نرم افزار اتوکد باشید.


پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  احسان مومنی پنجشنبه , 8 تیر

  با سلام و با تشکر از کتاب بسیار مفیدی که معرفی نمودید واقعا از کمک شما در خصوص پرورش افکار مهندسی در زمینه برق بسیار متشکرم ممنون

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  رحیم قادری یکشنبه , 1 مرداد

  سلام یک کتاب در خصوص عیب یابی و تعمیر برق ساختمان و تجهیزات جانبی اون می خواستم؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمییکشنبه , 1 مرداد

   کتاب درخواستی شما در رابطه با تعمیر برق ساختمان و تجهیزات جانبی ، به زودی در سایت قرار گرفته و با ایمیل برای شما اطلاع رسانی خواهد شد.

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  ابوالفضل شنبه , 26 اسفند

  عالی بود

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab