لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (13 امتیاز از 5 رای)
Loading...

electronic karbordi 10767 کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF

دانلود رایگان کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF

در این پست دانلود رایگان کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF را برای علاقه مندان آماده کرده ایم که امیدواریم مفید و مورد استفاده قرار گیرد.

گسترش علم الکترونیک در صنعت و سایر رشته های تخصصی، فراگیری آن را درحد کاربردی برای هنرجویان رشته الکتروتکنیک ضروری نموده است. در این کتاب سعی شده است مفاهیم و مطالب بر اساس مصوبه کمیسیون های تخصصی رشته های الکتروتکنیک و الکترونیک دفتر تألیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش، همچنین نتایج حاصل از همایش هنرآموزان منتخب رشته برق سراسر کشور در مرداد ماه سال ۷۹ تألیف شود، به گونه ای که بتوان نیازهای اولیه فارغ التحصیلان را برآورده ساخت.

در این مجموعه، آشنایی با قطعات الکترونیکی و تشریح مدارهای ساده و درج نقشه های عملی که در صنعت برق کاربرد دارند به صورت ساده مطرح شده است. به طورکلی اهداف کتاب عبارت است از (آشنایی با قطعات و طرز کار آنها) و (بررسی مدارهای نمونه کاربردی).

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF در ادامه مطلب، در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این کتاب در قالب ۵ فصل و ۱۳۲ صفحه می باشد که سعی شد از تصاویر مرتبط با موضوع نیز در آن استفاده شود تا مطالعه کتاب، خسته کننده به نظر نرسد.

مقدمه کتاب: مجموعه ی وسایل الکترونیکی ای که در زندگی امروزه از آنها استفاده می کنیم به دو گروه کلی تقسیم می شوند:

  • گروه نخست وسایلی هستند که در صنعت یا منازل مسکونی با ولتاژهای بالا (۲۲۰V-380V یا در حد کیلو وات KV) کار می کنند و بدنه و قطعات به کارت رفته در آنها از ظرافت چندانی برخوردار نیست. اغلب این وسایل به (وسایل قدرتی) یا (الکترونیکی) مشهورند.
  • گروه دوم وسایلی هستند که با ولتاژ پایین کار می کنند و اغلب این وسایل دارای حجمی کوچک یا متوسط و اجزای ظریف هستند. این وسایل را (الکترونیکی) یا (دیجیتالی) می نامند.

از صنعت برق در وسایل الکتریکی گوناگون به شکل های مختلف استفاده می شود. شاید تفکیک این دو گروه بسیار دشوار باشد. برای مثال اگر تابلو مدار راه اندازی موتور ها DC را بررسی کنیم (مخصوصا در قدرت ها زیاد) در می یابیم که در این تابلوها فقط قطعات و وسایل راه اندازی الکترونیکی یا الکتروتیکنیکی به تنهایی موجود نیست بلکه ترکیبی از این دو وسایل در آن به کار رفته است. به همین دلیل فراگیری علمی که ترکیبی از آن دو باشد در صنعت کنونی برای هر فرد متخصص برق ضروری است.

توضیحات بیشتر را با دانلود کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان مطالعه نمائید.

 


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 132 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 2 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • مژگان

    دوشنبه , ۳۰ شهریور

    کتاب خیلی مفیدی بود دانلود کردم بی نهایت تشکر.........