کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF

 • دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
 • بازدید 7,445 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (115 امتیاز از 28 رای)
  Loading...

electronic karbordi 10767 تصویر

دانلود رایگان کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF

در این پست دانلود رایگان کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF را برای علاقه مندان آماده کرده ایم که امیدواریم مفید و مورد استفاده قرار گیرد.

گسترش علم الکترونیک در صنعت و سایر رشته های تخصصی، فراگیری آن را درحد کاربردی برای هنرجویان رشته الکتروتکنیک ضروری نموده است. در این کتاب سعی شده است مفاهیم و مطالب بر اساس مصوبه کمیسیون های تخصصی رشته های الکتروتکنیک و الکترونیک دفتر تألیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش، همچنین نتایج حاصل از همایش هنرآموزان منتخب رشته برق سراسر کشور در مرداد ماه سال ۷۹ تألیف شود، به گونه ای که بتوان نیازهای اولیه فارغ التحصیلان را برآورده ساخت.

در این مجموعه، آشنایی با قطعات الکترونیکی و تشریح مدارهای ساده و درج نقشه های عملی که در صنعت برق کاربرد دارند به صورت ساده مطرح شده است. به طورکلی اهداف کتاب عبارت است از (آشنایی با قطعات و طرز کار آنها) و (بررسی مدارهای نمونه کاربردی).

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان به صورت PDF در ادامه مطلب، در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این کتاب در قالب ۵ فصل و ۱۳۲ صفحه می باشد که سعی شد از تصاویر مرتبط با موضوع نیز در آن استفاده شود تا مطالعه کتاب، خسته کننده به نظر نرسد.

مقدمه کتاب: مجموعه ی وسایل الکترونیکی ای که در زندگی امروزه از آنها استفاده می کنیم به دو گروه کلی تقسیم می شوند:

 • گروه نخست وسایلی هستند که در صنعت یا منازل مسکونی با ولتاژهای بالا (۲۲۰V-380V یا در حد کیلو وات KV) کار می کنند و بدنه و قطعات به کارت رفته در آنها از ظرافت چندانی برخوردار نیست. اغلب این وسایل به (وسایل قدرتی) یا (الکترونیکی) مشهورند.
 • گروه دوم وسایلی هستند که با ولتاژ پایین کار می کنند و اغلب این وسایل دارای حجمی کوچک یا متوسط و اجزای ظریف هستند. این وسایل را (الکترونیکی) یا (دیجیتالی) می نامند.

از صنعت برق در وسایل الکتریکی گوناگون به شکل های مختلف استفاده می شود. شاید تفکیک این دو گروه بسیار دشوار باشد. برای مثال اگر تابلو مدار راه اندازی موتور ها DC را بررسی کنیم (مخصوصا در قدرت ها زیاد) در می یابیم که در این تابلوها فقط قطعات و وسایل راه اندازی الکترونیکی یا الکتروتیکنیکی به تنهایی موجود نیست بلکه ترکیبی از این دو وسایل در آن به کار رفته است. به همین دلیل فراگیری علمی که ترکیبی از آن دو باشد در صنعت کنونی برای هر فرد متخصص برق ضروری است.

توضیحات بیشتر را با دانلود کتاب الکترونیک کاربردی هنرستان مطالعه نمائید.

 


پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  مژگان دوشنبه , ۳۰ شهریور

  کتاب خیلی مفیدی بود دانلود کردم بی نهایت تشکر.........

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab