دانلود کتاب امنیت دیجیتال SSL به صورت PDF

 • دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴
 • بازدید 713 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (19 امتیاز از 4 رای)
  Loading...

amnet digital ssl 14315 تصویر

دانلود کتاب امنیت دیجیتال SSL

 در این پست دانلود کتاب امنیت دیجیتال SSL به صورت PDF را برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم از مطالعه این کتاب لذت برده و از آن به نحو مطلوب استفاده کنید. کتاب امنیت دیجیتال SSL یکی از کتاب های کامپیوتر محسوب می شود که به صورت مفید و مختصر توضیح داده شده و شما می توانید با دانلود کتاب امنیت دیجیتال SSL از طریق سایت نو آوران گرمی اطلاعات بیشتری در این باره کسب نمایید.

امضای دیجیتال و امنیت دیجیتالی : کارهایی راکه شما بر روی سند کاغذی انجام می دهید امضای دیجیتال آن را بر روی فایل اطلاعاتی انجام می دهد. با امضای دیجیتالی اصل بودن یک سند تضمین و مورد قبول قرار می گیرد. امضای دیجیتال از الگوریتم ریاضی برای ترکیب اطلاعات در یک کلید به صورت پیام استفاده می شود.

جهت اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب امنیت دیجیتال SSL به صورت PDF لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تعریف SSL : یک وب مورد قبول و تائید شده برای کد گذاری اطلاعات بین استفاده کنندگان و وب سایت ها می باشد. اطلاعاتی که رد و بدل می شود به صورت کد در نظر گرفته می شود تا از دستبرد یک سری افراد سود جو در امان قرار گیرد. درحقیقت SSL این امکان را برای مشتریان ایجاد می کنند که با داشتن اطمینان بتوانند اطلاعات محرمانه و خصوصی خود را به فرد مقابل ارسال نمایند.

زمانی که شما می خواهید SSL را بر روی سیستم خود فعال کنید سوالاتی در مورد هویت سایت تان و هویت شرکت تان از شما پرسیده می شود و سرور برای شما دو نوع کلید رمز تولید خواهد کرد یک کلید رمز عمومی و دیگری کلید رمز خصوصی زیرا این اطلاعات محرمانه تلقی شده و باید دور از دسترس دیگران قرار بگیرد. و اما کلید عمومی نیازی به حفاظت ندارد و در قالب یک فایل درخواست گواهینامه یا Certificate Signing Request می باشد که به اختصار CRS نام دارد و شامل اطلاعاتی در مورد شرکت و سرور به صورت رمز می باشد. شما باید کد CRS را برای صادرکننده گواهینامه ارسال نمایید.

در طی مراحل سفارش یک SSL صحت اطلاعات را بررسی کرده و یک گواهینامه SSL تولید کرده ارسال می کند. وب سرور شما گواهینامه SSL ارسال شده را با کلید خصوصی تان مقایسه می کند در آن صورت سرور شما می تواند ارتباطی امن با کاربران داشته باشد. گواهینامه SSL فقط به اشخاص معتبر ارسال می شود.


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  زهرا شهیم یکشنبه , ۱۱ مهر

  سلام این کتاب جلد دیگه ای هم داره ؟ از گذاشتن کتاب هم تو سایت سپاسگذارم .

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیسه شنبه , ۲۰ مهر

   فقط این مورد رو فعلا توی سایت گذاشتیم.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab