دانلود کتاب برنامه سازی ۱ هنرستان به صورت PDF

 • چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴
 • بازدید 7,838 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (204 امتیاز از 44 رای)
  Loading...

barname sazi 1 12446 تصویر

دانلود کتاب برنامه سازی ۱ هنرستان به صورت PDF به همراه حل تمرینات و نمونه سوال

کتاب برنامه سازی ۱ یکی از رشته های کامپیوتر و از کتابهای مهم و تخصصی کامپیوتر محسوب می شود شما هنر جویان عزیز می توانید با دانلود کتاب برنامه سازی ۱ به مطالب بیشتر و دقیقتری دسترسی پیدا کنید. در ادامه می توانید این کتاب را به همراه پاسخ خودآزمایی ها، حل تمرینات و نمونه سوال به صورت رایگان دانلود نمائید.

مهمترین هدفی که در این کتاب به آن اشاره شده آموزش یک زبان برنامه نویسی است. در این کتاب سعی بر آن شده است که زبان برنامه نویسی با زبانی ساده و قابل فهم برای هنرجویان و دانش آموزان بیان شود. در ابتدای هر فصل هدف های #C رفتاری بیان شده است و در انتهای هر فصل به جز فصل اول بخش کار در کارگاه درنظر گرفته شده است که باید در کارگاه و به صورت عملی انجام شود.

خودآزمایی، تمرینات برنامه نویسی و جدول واژگان انگلیسی نیز در انتهای هر فصل قرار دارد که هنرجویان عزیز باید آنها را انجام دهند تا به اهداف رفتاری ذکر شده در ابتدای هر فصل برسند.

دانلود رایگان کتاب برنامه سازی ۱ به صورت PDF به همراه حل تمرینات و نمونه سوال در ادامه مطلب.

در فصل اول مفاهیم پایه ای پردازش داده ها و تقسیم بندی زبان های برنامه نویسی یادآوری و ارتباط آن با زبان های دیگر بیان شده است. در فصل دوم پیدایش زبان برنامه ساده و نحوه ترجمه و اجرای آن از طریق خط فرمان توضیح داده شده است.

در فصل سوم با محیط برنامه نویسی ویژوال استودیو به عنوان ابزاری قدرتمند برای برنامه نویسی آشنا می شوید. در فصل چهارم متغیر و انواع آن بیان شده است. درفصل پنجم با عبارت ها و عملگرهای ریاضی و محاسباتی آشنا می شوید. در فصل ششم دستورات شرطی و کنترل اجرای دستورات توضیح داده شده است. که با دانلود کتاب برنامه سازی ۱ می توانید اطلاعات خود را کامل کنید.

و بالاخره در فصل هفتم ساختارهای تکرار و حلقه ها بحث می شود که توانایی نوشتن برنامه های کاربردی را به دست می آورید. آنچه که از هنرجویان انتظار می رود انجام تمرینات بخش کار در کارگاه و حل تمرینات و پاسخ به خودآزمایی ها است که با انجام آن زمینه لازم برای یادگیری مطالب کتاب فراهم می شود و هنرجویان برای درس برنامه سازی ٢ و ٣ در سال بعد آماده می شوند. امیدواریم با قرار دادن دانلود کتاب برنامه سازی ۱ توانسته باشیم در این زمینه به شما عزیزان کمکی کرده باشیم.


فیلم آموزش برنامه سازی ۳ سی شارپ به همراه سورس کد هر فصل

فیلم آموزش برنامه سازی ۳ سی شارپ به همراه سورس کد هر فصل

مشاهده آموزش برنامه سازی ۳ سی شارپ
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

کتاب برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  زهرا فروغی شنبه , 26 تیر

  سلام خسته نباشید مطالب های سایتتون واقعا حرف نداره من از سایت شما خوشم اومده و زیاد به سایتتون سر می زنم .

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  ehsan جمعه , 13 مرداد

  سلام خسته نباشین. در کنکور کاردانی کامپیور و کنکور کاردانی به کارشناسی از چه زبان برنامه نویسی سوال طرح میشود

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیجمعه , 13 مرداد

   بیشتر توی کنکور از زبان C , C++ تست ها رو میدن که برای اینکه خوب بزنید بهتره از تست های کنکور مقسمی استفاده کنید.

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  maria چهارشنبه , 25 اردیبهشت

  با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه پر برکت الهی بسیار ممنون و سپاسگزارم از شما انشاءالله بهترین ها نصیب شما

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab