کتاب تکنولوژی کارگاه سیم پیچی به صورت PDF

 • چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴
 • بازدید 15,628 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (283 امتیاز از 65 رای)
  Loading...

technology kargah sim pichi 11044 تصویر

دانلود رایگان کتاب تکنولوژی کارگاه سیم پیچی به صورت PDF

کتاب تکنولوژی کارگاه سیم پیچی به ارزش ۲٫۵ واحد به مدت ۶ ساعت در هفته با استفاده از کتاب های تجربه شده در هنرستان تهیه و تنظیم شده است. هدف از آموزش کتاب تکنولوژی کارگاه سیم پیچی ، ایجاد مهارت های مورد نیاز نظری و عملی در زمینه ترانس پیچی و موتور پیچی است. از هنرجویان و اساتید عزیز تقاضا می شود کارهای علمی ارئه شده در کتاب تکنولوژی کارگاه سیم پیچی را به طور دقیق اجرا کنند و در مواقع ضروری و متناسب با نیاز، کار علمی دیگری را که بتواند اهداف رفتاری را پوشش دهد، جایگزین سازند. همچنین توصیه می شود که قابل از شروع هر موضوع کاری، اهداف رفتاری آن مبحث مورد توجه دقیق قرار گیرد.

مقدمه کتاب تکنولوژی کارگاه سیم پیچی:

با اصول مقدماتی و ساختمان ترانسفورماتورها در درس ماشین های الکتریکی آشنا می شوید. باید توجه داشته باشید که به علت تلفات و مسائل اقتصادی و عوامل دیگر که در طراحی و ساختمان ترانسفورماتورها موثرند، نمی توان به سادگی از فرمول های که تا به حال ارئه شده است، برای ساختن ترانسفورماتور استفاده کرد. بنابراین، در اینجا به بررسی ساختمان و محاسبه علمی ترانسفورماتورهای کوچک می پردازیم.

لازم به ذکر است که ترانسفورماتورها را با توجه به کاربرد و خصوصیات آنها به سه دسته کوچک، متوسط، و بزرگ دسته بندی می کنند. توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کتاب تکنولوژی کارگاه سیم پیچی به صورت PDF در ادامه مطلب.

ساختن ترانسفورماتورهای بزرگ و متوسط به دلیل مسائل حفاظتی و عایث بندی و امکانات موجود، کار ساده ای نیست. لذا در این بخش ما فقط ترانسفورماتورهای کوچک (تا ۳٫۵ کیلو والت آمپرو ولتاژ تا ۳۸۰ ولت) را بررسی خواهیم کرد.

فهرست:

 • فصل اول: اجرای ترانسفورماتور
 • فصل دوم: محاسبه عملی ترانسفورماتور
 • فصل سوم: سیم پیچی ترانسفورماتور با استفاده از جدول ها و منحنی ها
 • فصل چهارم: محاسبه و طراحی ترانسفورماتور با چند سیم پیچ در اولیه یا ثانویه
 • فصل پنجم: ترانسفورماتور
 • فصل ششم: تجدید سیم پیچی موتورهای جریان متناوب
 • فصل هفتم: ترسیم نقشه های سیم پیچی موتورها
 • فصل هشتم: تغییر سیم پیچی
 • فصل نهم: عیب یابی موتورهای الکتریکی

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  مجتبی دوشنبه , 19 تیر

  سلام من اموزش سیم پیچی موتور دو دور میخواستم توسایت شما میتونم پیدا کنم؟

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  محمدرضا محربی سه شنبه , 4 اردیبهشت

  مرسی از شما بابت این فایل آموزشی برای سیم پیچی نیازم رو برطرف کرد.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab