دانلود کتاب سیستم عامل ۱ هنرستان به صورت PDF

 • چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
 • بازدید 3,873 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (88 امتیاز از 21 رای)
  Loading...

system amal 1 12670 تصویر

دانلود کتاب سیستم عامل ۱ هنرستان به صورت PDF

در این پست برای شما هنرجویان عزیز دانلود کتاب سیستم عامل ۱ را به صورت PDF قرار داده ایم امیدواریم از مطالب آن به نحو مفید و مطلوب استفاده کنید.

در بین درس های رشتۀ کامپیوتر سیستم عامل جزو درس های اصلی محسوب می شود. مطالب سیستم عامل به دو کتاب مقدماتی و پیشرفته تقسیم شده است که هریک در یک نیمسال آموزش داده می شود در صفحه اول به مباحث اولیه پرداخته شده است.

دانلود کتاب سیستم عامل ۱ به صورت PDF در ادامه مطلب.

 سیستم عامل مهمترین برنامه است که بر روی کامپیوترمان اجراء می شود. و امکانات ضروری و مهمی را به منظور اجرای هر نوع برنامه  دیگر فراهم می کند.

 کتاب سیستم عامل از نه فصل تشکیل شده فصل اول آشنایی با کامپیوتر است که به دلیل همزمان بودن این درس با مبانی کامپیوتر به صورت مختصر آورده شده است فصل دوم با عنوان شروع کار با ویندوز ۷ هنرجویان را با اصول اولیه کار در محیط ویندوز ۷ آشنا می کند. فصل سوم چگونگی کار باکاوشگر ویندوز ۷ و مدیریت پرونده ها و پوشه ها اشاره شده.

فصل چهارم هنرجویان را با محیط کار ویندوز ۷ آشنا می کند. فصل پنجم روش سفارشی کردن محیط کار در ویندوز ۷ را توضیح می دهد. در فصل ششم مهمترین ابزارات سیستمی ویندوز ۷ توضیح داده شده است فصل هفتم هنرجو را با مطالبی مانند ارتباط با سیستم عامل با اعلان فرمان، مفهوم وظیفه ها و نصب و پیکربندی ویندوز ۷ آشنا می کند

با توجه به اهمیت اینترنت، فصل هشتم به طور کامل به مفهوم اینترنت، خدمات آن و همچنین کار با مرورگر فایر فاکس پرداخته شده است به دلیل اهمیت آشنایی با ویروس و برنامه های ضد ویروس، فصل نهم به طور تکمیلی به این موضوع اشاره می کند.

توضیحات بیشتر با دانلود کتاب سیستم عامل ۱ در ادامه مطلب.

 

 


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab