لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

دانلود کتاب سیستم عامل ۱ هنرستان به صورت PDF

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (34 امتیاز از 9 رای)
Loading...

system amal 1 12670 دانلود کتاب سیستم عامل 1 هنرستان به صورت PDF

دانلود کتاب سیستم عامل ۱ هنرستان به صورت PDF

در این پست برای شما هنرجویان عزیز دانلود کتاب سیستم عامل ۱ را به صورت PDF قرار داده ایم امیدواریم از مطالب آن به نحو مفید و مطلوب استفاده کنید.

در بین درس های رشتۀ کامپیوتر سیستم عامل جزو درس های اصلی محسوب می شود. مطالب سیستم عامل به دو کتاب مقدماتی و پیشرفته تقسیم شده است که هریک در یک نیمسال آموزش داده می شود در صفحه اول به مباحث اولیه پرداخته شده است.

دانلود کتاب سیستم عامل ۱ به صورت PDF در ادامه مطلب.

 سیستم عامل مهمترین برنامه است که بر روی کامپیوترمان اجراء می شود. و امکانات ضروری و مهمی را به منظور اجرای هر نوع برنامه  دیگر فراهم می کند.

 کتاب سیستم عامل از نه فصل تشکیل شده فصل اول آشنایی با کامپیوتر است که به دلیل همزمان بودن این درس با مبانی کامپیوتر به صورت مختصر آورده شده است فصل دوم با عنوان شروع کار با ویندوز ۷ هنرجویان را با اصول اولیه کار در محیط ویندوز ۷ آشنا می کند. فصل سوم چگونگی کار باکاوشگر ویندوز ۷ و مدیریت پرونده ها و پوشه ها اشاره شده.

فصل چهارم هنرجویان را با محیط کار ویندوز ۷ آشنا می کند. فصل پنجم روش سفارشی کردن محیط کار در ویندوز ۷ را توضیح می دهد. در فصل ششم مهمترین ابزارات سیستمی ویندوز ۷ توضیح داده شده است فصل هفتم هنرجو را با مطالبی مانند ارتباط با سیستم عامل با اعلان فرمان، مفهوم وظیفه ها و نصب و پیکربندی ویندوز ۷ آشنا می کند

با توجه به اهمیت اینترنت، فصل هشتم به طور کامل به مفهوم اینترنت، خدمات آن و همچنین کار با مرورگر فایر فاکس پرداخته شده است به دلیل اهمیت آشنایی با ویروس و برنامه های ضد ویروس، فصل نهم به طور تکمیلی به این موضوع اشاره می کند.

توضیحات بیشتر با دانلود کتاب سیستم عامل ۱ در ادامه مطلب.

 

 


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 250 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 2.39 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید